Як судили Бурлика – копії вироку

У соціальній мережі “Фейсбук” з’явилася копія вироку Хмельницького міськрайонного суду у справі помічника-консультанта народного депутата України від ВО “Свобода” І.Сабія Віктора Бурлика, якого арештували на п’ять діб за спалення прапора Партії регіонів.

Цей документ виклав захисник Бурлика, адвокат Олег Романішин.

постанова

постанова2

постанова3

На його думку, судом не встановлено ряд моментів: “чи є пристрій яким користувавя Бурлик В. – вогненебезпечним; що працівник МВС, не вважав на момент скоєння такого “правопорушення” – це дійство порушенням громадського порядку; що ступінь задимлення території, ніхто не визначав; що пацівник МВС заявив на суді до жодного звернення і жодної ВИМОГИ особі, яка палила синю ганчірку не заявляв, що напряму виключає склад адмін правопорушення передбаченого ст. 185 КУпАП”.

“Готуємо апеляцію, але об’єктивно підставлено все так, що вона розгляне справу не раніше як за 5 днів, і арешт вже Віктор відбуде”, – написав О.Романішин у “Фейсбуці”.

Як повідомляв НГП, 9 березня цього року у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченка активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Акт спалення стягу провели перед офіційними заходами влади.

І.Сабій зауважив, що кілька правоохоронців намагалися завадити його опозиційній силі спалити прапор Партії регіонів.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив свободівець.

Пізніше Хмельницька міська організація Партії регіонів направила звернення у міський відділ міліції з проханням притягнути до кримінальної відповідальності (за частиною 2 ст. 296 ККУ) активістів ВО “Свобода”, які спалили прапор регіоналів.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. він стіко не накоїв, скільки вони паперу витратили)))

 2. Паперу, а часу. На допити в робочий час ходили міліціонери, чиновники. Це все повний брєд. Сором.

 3. смішно читати постанову. спалили прапор синього кольору, смішно, а звідки дізналися що це прапор, а не труси, чи ганчірка для миття підлоги.
  рогульство повне.

 4. так, а тепер рахуємо. Бурлику винесли вирок, який має бути виконаний негайно, тобто – 11 квітня. Плюс 5 діб арешту – маємо 16 квітня. Залишилося уточнити час виходу із місця увязнення. І всі йдемо зустрічати з квітами Бурлика)))))

 5. а де Бурлик буде відбувати покрання?????

 6. Одному радикальному, заслиненому дибілу зі свободи дали 5 діб, то вже такий резонанс, начебто мученик якийсь, та подивіться на нього, він вилитий ультрас хуліган, а те що Юля вже стільки сидить , чому ЗМІ замовчали. Чому ж, ви, шановні колеги по опозиції не їдете до неї та не палите качанівку в якій вона сидить, а палите прапори ПР. Що це нам дає в боротьбі з владою, вийде Юлія Володимирівна вона всім покаже і владі і так званій псевдо опозиції, вона в даному обличі зробити нічого не може.

 7. рішення явно писалося в кабінету Ядухи,

 8. влада біснується, сьогодні до арешту приговорили чоловіка, який пікетував Межигіря. Василь Гацько – Батько двох дітей, громадський активіст. Він просто стояв з плакатом і все. Йому на рівному місці впаяли арешт.
  Куди йдемо? Чи ви мазохісти? вам на голову сруть а ви тішитеся.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.