З YouTube зникли “убойні” відео про “Епіцентр” Гереги і губернатора Ядуху – ФОТО, ВІДЕО

З Інтернет-сервісу YouTube зникли відео пісень про “Епіцентр” народного депутата Олександра Гереги і губернатора Хмельниччини Василя Ядуху.

відео

відео2

Редакція “Незалежного громадського порталу”, передбачаючи такий розвиток подій (“наїзди” дійових осіб ролику на автора відео), завбачливо зберігла ці відео і пропонує читачай вкотре ними насолодитися.

[WfMSvlMURb0]

[3STnnx-6R5g]

Нагадаємо, що пісня про голову Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядуху була кульмінацією авторського вечора голови Ярмолинецької районної ради Валентина Мазура, який відзначив своє 60-річчя презентацією шостої за рахунком книги власних віршів.

Презентована на творчому вечорі поетична збірка називається “Заради жінки” і відкривається віршем, присвяченим народному депутату Олександру Герезі – меценату, завдяки якому ця книга вийшла у світ. Відтак, ще одна пісня на вірші ювіляра, яку виконали “Козаки Поділля”, була присвячена мережі гіпермаркетів “Епіцентр”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. супер!
    “Рукописи не горять!”

  2. Боже, який жах! Як вже можна бути такими плебеями

  3. В чем заключается “убойность” видео? Или автору опять не дает спать слава желтой прессы, от каждого заголовка “сенсацией” и скудоумием несет.

  4. “Скудоумием несеть” від попереднього автора. Якщо людина не розуміє суті сюжету. Це просто жах!!! Тільки дуже гарним та культурним людям від ПР може сподобатися цей бред!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.