Хмельницькі антимонопольки оштрафували фармацевтичні фірми на 73 тис. грн

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Медтехторгсервіс» (м. Хмельницький) та ТОВ «Фарм-Холдинг» (м.  Хмельницький) на 73 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

До Відділення звернулося Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області щодо можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «Медтехторгсервіс» та ТОВ «Фарм-Холдінг»

Як показало розслідування, суб’єкти господарювання у квітні 2012 року узгодили дії під час проведення Хмельницькою міською станцією швидкої медичної допомоги процедури запиту цінових пропозицій щодо закупівлі вітамінів, гормонів, алкалоїдів та антибіотиків.

Для участі у процедурі закупівлі товариства надали документи цінової пропозиції, які мали однакові назви, однаковий вигляд і стиль оформлення. Подання листів для отримання довідок та їх одержання однією і тою ж особою відбулося в один день. Товариства знаходяться за однією адресою та мають однакові контактні телефони.

Скоординована  поведінка була спрямована на перемогу одного з учасників торгів – ТОВ «Фарм-Холдинг».

Через встановлення факту змови учасників процедура закупівлі була відмінена.

Як повідомлялося раніше, товариства вже були оштрафовані за антиконкуренті узгоджені дії під час проведення у січні 2012 року Управлінням охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради тендеру із закупівлі наркотичних препаратів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.