На Хмельниччині під час операції “Канікули” міліція притягнула до адмінвідповідальності 72 дорослих

За матеріалами працівників кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області, під час операції “Канікули” до адміністративної відповідальності за вчинення адмінправопорушень притягнуто 72 дорослі особи.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС в області.

Зокрема, 8 осіб сплатять штраф за порушення вимог ст.156-2 КУпАП «Порушення правил торгівлі», 11 – за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст. 180 КУпАП) та 30 – за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей (ст. 184 КУпАП).

Крім того, до адміністративної відповідальності також притягнуто 49 неповнолітніх. Зокрема, за ст.175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Паління в громадському місці» до відповідальності притягнуто 30 підлітків та виявлено 13 неповнолітніх осіб у нетверезому стані (ст.178 КУпАП).

Ще стосовно двох неповнолітніх складено адмінпротоколи за дрібне хуліганство (ст.173 КУпАП).

Як відомо, з 22 березня до 1 квітня на території Хмельницької області проходилися оперативно-профілактичні заходи під назвою «Канікули». Особлива увага правоохоронцями приділялась правопорушенням щодо паління у громадських місцях, вживання спиртного та, звичайно, недопущенню скоєння злочинів підлітками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.