Провладна більшість Хмельницької облради просить Януковича скасувати депутатську недоторканність

Депутати Хмельницької обласної ради просять Президента Віктора Януковича обмежити депутатську недоторканність і скасувати пільги народним депутатам України.

Відповідний проект звернення висить на сайті облради і буде розглянутий завтра, 28 березня на черговій сесії обласної ради.

“Депутатська недоторканність в Україні унеможливила притягнення народних обранців до кримінальної відповідальності і призвела до їх безкарності, розквіту політичної корупції та вседозволеності”, – говориться у тексті звернення.

“Окремі народні депутати України, прикриваючись недоторканністю, все ж дозволяють собі неправдиві висловлювання та звинувачення на адресу простих людей, які в подальшому, після численних перевірок правоохоронних та контролюючих органів, не знаходять свого підтвердження. Безкарність та безвідповідальність народних депутатів обурює простий люд”, – йдеться у зверненні.

Цей документ підготували депутати від Партії регіонів, підтвердив у коментарі НГП заступник голови обласної організації ПР, депутат облради Михайло Войтюк.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. проти Свободи це, але смішно це.
    що таке політична корупція? які факти політичної корупції? передача ставків дочці, землі дружині, приміщень сину? про це мова?

  2. фигня какаято…………Войтюк старый пень…ему на дачу пора…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.