Креативний бізнесмен пропонував свої вікна, використовуючи прапор ЄС

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Борчука В.В. на 5 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої реклами.

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

У інформаційних плакатах в ліфтах Хмельницького підприємець розмістив рекламне оголошення торгової марки “ВікноПлюс” з висловами “ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІКНО” і “НАШІ ВІКНА КУПУЄ ЄВРОПА” із зображенням прапору Європейського союзу.

Це могло бути сприйняте потенційними споживачами, що вікна виготовляються та реалізуються в одній із держав – членів Європейського союзу, вважають антимонопольники.

Як було з’ясовано, продукція торгової марки “ВікноПлюс” виготовляється в Україні та реалізується на території України, Республіки Молдови та Ізраїлю.

Поширення оманливої реклами могло поставити ФОП Борчука В. В. у більш вигідне становище та надати йому недобросовісні переваги над іншими суб’єктами господарювання, які також діють на ринку виробництва та реалізації пластикових вікон, не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неповних відомостей.

У ході розгляду справи підприємець вилучив та знищив рекламну продукцію.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. ну и мудак)))смешно… европа вообще пластик давно запретила!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.