Кому належать біл-борди Хмельницького і Кам’янця-Подільського

Протягом 2005-2015 років виконавчий комітет Хмельницької міської ради надав 1186 дозволів на розміщення 932 носія зовнішньої реклами. За заявами розповсюджувачів зовнішньої реклами скасовано 254 дозволи. Пропонуємо перелік найбільших фірм, котрі контролюють хмельницький рекламний ринок.

Зовнішня реклама у Хмельницькому Фото НГП

Зовнішня реклама у Хмельницькому Фото НГП

ПП Єлізія”* контролюється хмельничанином Володимиром Падалком. На рахунку цієї фірми 80 білбордів.

ДП “Біг-борд” з Нових Петрівець Київської області має у Хмельницькому 75 носіїв зовнішньої реклами. Підприємство заснувало столичне ТОВ “Біг борд група”. Однак кінцевими власниками чехи та французи.

ФОП Малецький Олег Володимирович розміщує рекламу на 45 біл-бордах.

ТОВ Бомекс заснували хмельничани Борис Мороз і Віктор Олійник, які є бенефіціарами. Ця фірма має у місті 43 рекламних площ.

ФОП Бабій Денис Олександрович володіє 37 зовнішніми рекламними носіями.

ТзОВ Стар Ра — 34 рекламних “борди”.

ТзОВ “Медіа-Група РІА” розміщує зовнішню рекламу на 29 біл-бордах. Засновниками цього підприємства рахуються два вінницькі ТОВ “Мультимедія” і “Облако 24”.

ФОП Захарчук Олександр Миколайович володіє 26 майданчиками для зовнішньої реклами.

ТзОВ “Октагон-Аутдор” з київською пропискою заснував кіпрський офшор “МЕЙНОД ТРЕЙДІНГ ЛІМІТЕД”. Директором записаний Олександ Діденко, на якому ще висить п’ять фірм: ТОВ “Екосвіт”, ТОВ “Екосвіт плюс”, ТОВ “Кінопрем’єр реклама”, ТОВ “Вір”, ТОВ “Да-Лі”. У Хмельницькому  ТзОВ “Октагон-Аутдор” має  24 рекламних щитів.

ПП Кейт-К має дозволи розміщення реклами на 23 опорах комунального підприємства “Електротранс” і 20 — на опорах КП “Міськсвітло”. Нинішнім засновником є Катерина Залуцька. До серпня 2012 року у числі засновників перебувала колишній депутат Хмельницької міськради від Партії регіонів Оксана Кольгофер.

Ще одна “сімейна” фірма Кольгофер — ТзОВ Укрбудінвест — також зав’язана на “стовпній” рекламі. Зокрема, 86 рекламних місць має на опорах КП “Електротранс”, 19 — на опорах КП “Міськсвітло”.

ФОП Свистак Людмила Григорівна тримає в місті 21 біл-борд. Також прізвище Галини Cвистак фігурує у засновниках ПП “Тандем Вест”, яке займається рекламно-поліграфічним бізнесом.

***

За 2010-2015 роки департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради видав 371 дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами 82 суб’єктам підприємницької діяльності. Впродовж цього ж періоду 110 дозволів було скасовано за власною ініціативою підприємців, у зв’язку з невиконанням умов договору на тимчасове користування або його не укладанням.

Відповідно до укладених договорів, до міського бюджету за останні п’ять років надійшло 3 мільйони 995 тисяч 432 трн.

На 8 лютого 2016 року діє 261 дозвіл на розміщення ОЗР, наданий 53 підприємцям. Найбільш популярні об’єкти зовнішньої реклами – білборди та сітілайти – 145 одиниць на території міста.

Зовнішня реклама у Кам'янці-Подільському. Фото НГП

Зовнішня реклама у Кам’янці-Подільському. Фото НГП

40% рекламного ринку в Кам’янці фактично контролюють ПП «Ра-Плюс» (30 білбордів та 1 сіті-лайт) та ФОП Ведернікова В.М. (27 бордів та 1 сітілайтів).

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником ПП «Ра-Плюс» значиться Олена Василівна Бабчинська. В середині двохтисячних «Ра-Плюс» заснував нинішній директор Департаменту ЖКГ та депутат міської ради від БПП «Солідарність» Олександр Бабчинський.  В 2010 році він виходить із засновників фірми, натомість її бере під опіку Олена Бабчинська, мама депутата. До слова, в травні 2013 року в інтерв’ю газеті «Подолянин» пан Олександр розказував, що його матір ще й працює продавцем в сільському магазині. У вересні 2012 року Олександр Бабчинський  пішов у політику ставши радником міського голови, а вже за місяць очолив Департамент ЖКГ. До 2012 року директором фірми була Тетяна Бабчинська, дружина депутата-комунальника .

ФОП Ведернікова Валентина Миколаївна – дружина екс-депутата Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Сергія Ведернікова. До слова, Сергій Леонідович також має відношення до рекламного бізнесу: він контролює 1 сітілайт.

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради від «Рідного міста» Василь Гаврилюк має 4 білборди, а ТОВ «Поділбудсервіс», одним із засновників яких є діючий депутат міськради від БПП «Солідарність» Андрій Мастикаш, має дозвіл на 1 білборд.

Київське товариство з обмеженою відповідальністю РА «Стар» контролює в Кам’янці 13 білбордів та 12 сітілайтів. Згідно ЄДР, засновник РА «Стар» – «Тетаксес Лімітед», Кіпр. Визначити бенефіціарного власника неможливо.

ТзОВ «Октагон-Аутдор» (9 білбордів в Кам’янці) зареєстровано у Києві, вул. Велика Васильківська, 72. Засновник: приватна компанія з відповідальністю обмеженою акціями «Мейнод Трейдінг Лімітед», Кіпр. Встановити бенефіціара кіпрського офшора також неможливо.

Що цікаво, керівником «Октагон-Аутдор» 28 січня 2015 року став Олександр Діденко, цього ж дня він очолив ще й ТзОВ «Екосвіт Плюс» та ТзОВ «Кінопрем’єр Реклама» (засновники з Кіпру, «приписка» – м.Київ,  вул. Велика Васильківська, 72),  а також ТзОВ «Да-Лі» (засновники з Белізу), кінцеві вигодоотримувачі також закриті.

ПП «Фактор» має у Кам’янці-Подільському 12 білбордів та 14 сітілайтів, засновник і бенефіціар – Віталій Натолочений, який контролює також ТзОВ «Телерадіокомпанія Кам’янець».

ПП «Біс-інфо» під керівництвом хмельничан Лущай Ольги та Юрія розмістили на території міста 22 білборди.

Найбільше сітілайтів у місті належать Андрію Миколайовичу Каньосі, кандидату історичних наук, доценту Кам’янець-Подільсьського національного університету імені Івана Огієнка.

P.S. За уточненими даними, у ПП Єлізія” нараховується 140 біл-бордів.

Віталій Тараненко,

Дмитро Шеремета.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

  1. Чомусь у статті забули вказати, що Андрій Миколайович Каньоса, є також представником політичної сили. Зокрема “Свободи”. Давайте будем називати усіх по-правді. А то, якщо хтось з якоїсь політичної сили іншої окрім свободи, так це одразу вказується. Треба називати все своїми іменами, бо виходить якось однобоко.

  2. response.write(9715543*9619333)

  3. response.write(9573603*9006419)

  4. ${@print(md5(acunetix_wvs_security_test))}

  5. ;print(md5(acunetix_wvs_security_test));

  6. wp-comments-post.php/.

  7. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  8. 1′”()&%prompt(903089)

  9. 1′”()&%prompt(925646)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.