Після міліції нардепа Сабія запрошують на рандеву у прокуратуру

Сьогодні у Хмельницькому міліція допитала народний депутат від фракції ВО “Свобода” Ігоря Сабія за фактом спалення прапора Партії регіонів.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

“Сьогодні був на допиті у міському відділі міліції. Під час допиту якісь особи телефонували слідчому і запитували про мене. Потім слідчий кілька разів виходив з протоколом, очевидно звіряв покази. Як бачимо, чітко прослідковується політичне замовлення”, – вважає свободівець.

Ігор Сабій. Фото з архіву НГП

Під час допиту з’явився працівник прокуратури і намагався вручити повістку на допит до прокуратури, каже політик.

“Я відмовився отримувати цю повістку, зіславшись на дотримання процедури закону. Прокуратура хоче запросити мене на понеділок, 18 березня. На їхню думку, під час політичної акції біля пам’ятника Тараса Шевченка я протидіяв працівнику міліції вести службу. Цього насправді не було”, – наголосив І.Сабій.

У прес-службі обласної прокуратури НГП повідомили, що вони керувалися виключно нормами Кримінального процесуального кодексу.

“Працівник прокуратури міста Хмельницького після закінчення допиту у міському відділі міліції народного депутата Ігоря Сабія і, відповідно до статті 135 Кримінального процесуального кодексу України, який передбачає порядок здійснення виклику, вручив йому повістку на допит 18 березня. Ця стаття КПК, зокрема, зазначає, що виклик осіб на допит відбувається на підставі вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою або телефоном. Оскільки І.Сабій відмовився отримати повістку від працівника прокуратури, то прокуратура сьогодні надіслала це повідомлення нардепу поштою”, – наголосили у прес-службі облпрокуратури.

Як повідомляв НГП, Хмельницька міська організація Партії регіонів звернулась у міськвідділ міліції з проханням притягнути до кримінальної відповідальності (за частиною 2 ст. 296 ККУ) активістів ВО “Свобода”, які спалили прапор «регіоналів» 9 березня перед пам’ятником Тараса Шевченка у Хмельницькому.

В свою чергу у прес-службі Хмельницької організації ВО «Свобода» повідомили, що після спалення прапора ПР у Хмельницькому розпочалися політичні репресії проти «Свободи».

Довідка НГП. 9 березня у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченку активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Народний депутат від ВО Свобода”, і керівник облорганізації партії Ігор Сабій уточнив, що акт спалення провели перед офіційними заходами влади із вшатування пам’яті Т.Шевченка.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив І.Сабій.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 10

 1. Посмотришь на эту быдлоту и сразу поймёшь,что такое эта сраная “Свобода”

 2. Молодці свободівці!!!!!!!!!!!!!

  • Після того що сталося з Собком цім сволотівцям вже гріх казати про репресії. Для них це піар.

 3. лиса падлюка вирішила пімститися Сабію за розкривання його розкрадань землі, майна, ставків і зловживань на посаді.

 4. ПОВЕРТАЄМОСЬ В СОВОК!
  ПОРА НА БАРИКАДИ!!!

 5. Срана це партія регіонів. Бидло ще то!!

 6. БЛЯХА МУХА!!! маючи “офігенну бумажку” для депутата можна штовхати дітей під “танки”, а потім салютувати по всій Україні :”Дивіться!!! який я чудний легінь!!! бо ми Свобода!!!” – оце по нашому, оце по-українському!!! Ще одного такого депутата Сабія і знищемо молоде покоління …………………………………ЧИ НЕ ЗА СМАЧНО ЖИВЕМО, ПАНОВЕ???

 7. світ стає чорно-білим: або ти за банду ПР, або ти за Свободу.

  • Чим буде кращя Свобода? Може ще повірив якби не досвід Тернополя. Крадуть гроші, землю, тобто якихось звершень не відбулося.

   • Але в Тернополі і Львові продовжують за Свободу голосувати, значить не все так погано, як пише Сіроня.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.