Хмельницькі “регіонали” пішли до міліції, бо свободівці спалили їхнього прапора

Представники Хмельницької обласної організації Партії регіонів звернулись із заявою до правоохоронних органів з вимогою надати правову оцінку хуліганським діям, які сталися 9 березня в центрі м. Хмельницького біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Про це повідомляє прес-служба ПР.

За даними прес-служби “регіонів”, під час урочистого святкування 199-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у Хмельницькому представники ВО “Свобода” спалили прапор із написом «Партія регіонів-2012».

Фото надане прес-службою обласної ВО "Свобода"

“Зухвалі хуліганські дії купки свободівських активістів свідчать про зневагу до українського суспільства, до обраної народом влади, до хмельничан, які прийшли вшанувати Великого Кобзаря, про радикалізм і нетерпимість до політичних опонентів. Своїми діями агресивні молодики, на чолі з народним депутатом від ВО «Свобода» Ігорем Сабієм, наразили на небезпеку учасників мирного заходу, адже використали відкритий вогонь у громадському місці при скупченні людей. Намагалися спровокувати фізичне протистояння представників різних політичних сил під час мирного зібрання”, – стверджують регіонали.

Представники Хмельницької обласної організації ПР засуджують такі методи політичного піару свободівців, які, отримавши мізерний відсоток підтримки виборців Хмельниччини, використовують «останній аргумент безпорадності» – фізичне залякування і цинізм стосовно людей.

Як повідомляв НГП, учора свободівці провели акт спалення стягу регіоналів перед офіційними заходами влади біля пам’ятника Тараса Шевченка. За словами нардепа від ВО “Свобода” Ігоря Сабія, мета акції полягала у демонстрації ставлення українців до влади Партії регіонів.

Теги: , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

 1. Заяву ригоаналів явно баран якийсь писав. Що значить мізерний відсоток Свободи.

  Барани, в Хмельницькому Свобода набрала 20, 25% , а ригіоанали 11,8%.

  Здивуюся якщо міліція цю бредятину взагалі до уваги візьме.

 2. А в ПР перелякались все одно!

 3. ригіони програють

 4. дешеве нагнітання ситуації. банда, радикали. де ви їх бачили? тих радикалів? спалили синю тряпку, крикнули зека геть – це бандитизм? бандитизм це дії Ядухи, грабунок ставків, землі, майна для себе і своєї родини.
  Бандитизм – це партія регіонів. це типове ОЗУ, з кримінальними авторитетами при владі. ОЗУ ПР грабує і знищує Україну. Чого ОЗУ ПР чекає від українців? покірності і рабства? фіг вам. народний гнів найстрашніше, що може бути. вчіть історію.

  Свобода набирає підтримку і набиратиме і подальшому. Подивіться на вибори в Хмельницькому: 0,8%, 1,7%, 2,4%, 7,2%, 20,2%. далі буде….

 5. Повня дурня. Ліпше би “свободівці” поклали б сили та час, щоб показати на ділі, що вони кращі, що їх треба обирати, що вони дійсно зможуть покращити на сьогодні життя українців, а не влаштовували цю ” показуху” демонструючи не просто (як вони намагались) неповажне ставлення українців до правлячої партії, а й зневажили подію, та митця, влаштовуючи біля пам’ятника вираження “свого ставлення”. Я не за регіоналів, але звертати на себе увагу за рахунок таких подій як урочисте святкування 199-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря, вважає низьким як для освідчених людей ( які тимпаче на Хмельниччині набрали 20% голосів). Це вже більше походить на рух “FEMEN” які демонструють якісь протести, звертаючи на себе увагу під час державних заходів та подій, при чому демонструють це зовсім не розумолм, не світлими думками, не допомою потребуючим, а дурнею. Чим кращі дії свободівці? СОРОМ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.