У Хмельницькому перед пам’ятником Шевченка свободівці спалили прапор Партії регіонів – ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченка активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Акт спалення стягу провели перед офіційними заходами влади.

Фото надане прес-службою обласної ВО "Свобода"

“Теперішній окупаційний режим своєрідно ставиться відзначення щорічної річниця дня народження Великого Кобзаря. Вони отмєчають цей день після 8 березня. Загалом нинішня політика діючої влади є україноненависнецькою та українознищувальною. Зокрема, міністр освіти і науки Дмитро Табачник викидає з навчальних підручників Тараса Шевченка, воїнів УПА, героїв Крут”, – прокоментував НГП народний депутат і керівник облорганізації ВО “Свобода” Ігор Сабій.

Політик зауважив, що кілька правоохоронців намагалися завадити його опозиційній силі спалити прапор Партії регіонів.

“Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регіонів”, – наголосив І.Сабій.

[Kbr8puRjuOA]

В урочистій церемонії взяли участь Хмельницький міський голова Сергій Мельник, заступник міського голови Іван Прокопець, заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий.

Від Хмельницької облдержадміністрації представника на урочистостях не було.

Теги: , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 40

 1. Цілком згоден з Сіроньою. І таких безмозглих як бурлик в Свободі 2/3 якщо не більше. Цікаво було б заглянути в їхні атестати, мабуть не кожен і школу закінчив, вже не говорю про виш. І ці люди говорять нам, що знають як будувати країну))). Досить вже тих “інтелектуалів”, що у Верховну Раду пройшли. Вульгарні, не виховані…, загалом зливки суспільства. Про який професіоналізм можна говорити, що вони можуть змінити на краще в цій країні, тільки критикувати можуть, і навіть в цьому жодного конструктиву.
  Загальновідомо, що недостатність інтелекту завжди компенсується емоційною складовою, в даному випадку “свободівці” яскравий приклад того, як агресія підміняє розумові здібності.

 2. за Свободу голосують найбільше людей з вищою освітою, в Свободі інтелігенція – доктора наук, кандидати наук, лікарі професіонали, вчителі, успішні підприємці, які створили свої підприємства з нуля, врятували заводи, багато представників малого чи середнього бізнесу, багато спорстменів. Багато молоді, студентів багато простих людей, пенсіонерів.

  що їх об’єднує? їх всіх об’єднує ідея любові до України та здорове і природне бажання змінити ситуацію в Україні на користь самих українців. Аби українці жили в своїй країні як в дома, були господарями своєї країни. І все в українців вийде, аби тільки поменше таких тошнотиків, боягузів і зрадників як ви було.

  • Ось ось Рама правий!

  • ні, ці люди голосують “проти”, таким чином підтримуючи Свободу. Даст в морду ригам- ось спонукальний мотив.За якість кадрів не йдеться. А ідеологія Свободи це ливацька по суті. Но на відміну від комунізму вона передбачае приватну власність, тобто куркуль-холоп.

   • сіроня, ще раз для тебе

    в Свободі інтелігенція – доктора наук, кандидати наук, лікарі професіонали, вчителі, успішні підприємці, які створили свої підприємства з нуля, врятували заводи, багато представників малого чи середнього бізнесу, багато спорстменів. Багато молоді, студентів багато простих людей, пенсіонерів.

    що їх об’єднує? їх всіх об’єднує ідея любові до України та здорове і природне бажання змінити ситуацію в Україні на користь самих українців. Аби українці жили в своїй країні як в дома, були господарями своєї країни. І все в українців вийде, аби тільки поменше таких тошнотиків, боягузів і зрадників як ви було.

 3. Цієї інтелігенції в Свободі 5 %, все інше такий як цей, що прапор палив – відморожений.
  А щодо “…їх всіх об’єднує ідея любові до України та здорове і природне бажання змінити ситуацію в Україні на користь самих українців. Аби українці жили в своїй країні як в дома, були господарями своєї країни.” – це все лише гарні слова, популізм, як і все, що Свобода робить. “Піпол хаваєт”, от ви і ваші однодумці і використовують їх на кожному кроці. Звісно, а хто ж скаже, що не “…любить Україну”, не хоче “…змінити ситуацію на краще, аби українці жили в своїй країні, були господярями” і т.д. і т.п. А за цими словами реальних кроків – нуль! Хіба що спалення прапора ПР. Після цього в країні стало реально краще жити)))

 4. свободі респект, молодці хлопці

 5. дешеве нагнітання ситуації. банда, радикали. де ви їх бачили? тих радикалів? спалили синю тряпку, крикнули зека геть – це бандитизм? бандитизм це дії Ядухи, грабунок ставків, землі, майна для себе і своєї родини. Бандитизм – це партія регіонів. це типове ОЗУ, з кримінальними авторитетами при владі. ОЗУ ПР грабує і знищує Україну. Чого ОЗУ ПР чекає від українців? покірності і рабства? фіг вам. народний гнів найстрашніше, що може бути. вчіть історію.

 6. Т.зв. “народний гнів” завжди провокує групка людей, яка під виглядом боротьби за національну ідею, переслідує свої вузькокорпоративні інтереси. А скільки там постраждає звичайних людей – це вже нікого не цікавить. Наївні, ви вважаєте, що громадянська війна, до якої по суті спонукає ваша Свобода змінить ситуацію в країні на краще? Дуже в цьому сумніваюсь. Більшість із них напевно і справді не усвідомлює до яких руйнівних наслідків може призвести оця агресивна конфронтація з боку націоналістів.

 7. Повня дурня. Ліпше би “свободівці” поклали б сили та час, щоб показати на ділі, що вони кращі, що їх треба обирати, що вони дійсно зможуть покращити на сьогодні життя українців, а не влаштовували цю ” показуху” демонструючи не просто (як вони намагались) неповажне ставлення українців до правлячої партії, а й зневажили подію, та митця, влаштовуючи біля пам’ятника вираження “свого ставлення”. Я не за регіоналів, але звертати на себе увагу за рахунок таких подій як урочисте святкування 199-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря, вважає низьким як для освідчених людей ( які тимпаче на Хмельниччині набрали 20% голосів). Це вже більше походить на рух “FEMEN” які демонструють якісь протести, звертаючи на себе увагу під час державних заходів та подій, при чому демонструють це зовсім не розумом, не світлими думками, не допомогою потребуючим, а дурнею. Чим кращі дії свободівців? СОРОМ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.