Влада думає, що порозумілася з виробниками хліба і супермаркетами, завдяки меморандуму

У Хмельницькій області підписаний Меморандум порозуміння з метою запобігання необґрунтованому підвищенню оптово-відпускних і роздрібних цін та торговельних надбавок на борошно, хліб і хлібобулочні вироби.

Відповідний документ підписали Хмельницька ОДА, Хмельницький регіональне відділення Аграрного фонду, виробники борошна і хліба, мережі супермаркетів у понеділок.

Зокрема, Хмельницька облдержадміністрація взяла зобов’язання сприяти формуванню державного інтервенційного фонду, регіональних запасів продовольчого зерна в області, не допускати функціонування “тіньових” виробників борошна і хліба.

Хмельницьке відділення АФ обіцяє забезпечувати переробку зерна (пшениці та жита) державного інтервенційного фонду і реалізацію борошна для виробництва хліба і хлібобулочних виробів.

Мережі супермаркетів (“Таврія В”, “Фуршет”, “Сільпо”) будуть забезпечувати стабільні обсяги продажу та незмінний рівень роздрібних цін не вище рівня, які були зафіксовані на 1 січня 2013 року, на хліб соціальних сортів; вирішувати питання мінімізації терміну оплати за хліб та хлібобулочні вироби з дня постачання до роздрібної мережі (не більше 7-10 днів).

Меморандум діє до 31 грудня цього року.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.