Кожен десятий українець не має постійного доходу – опитування

Дві третини українців (64%) перебувають у пошуку додаткового доходу, а 12% опитаних на даний момент не можуть похвалитися наявністю постійного доходу, але підробляють час від часу.

Як повідомили Корреспондент.biz аналітики порталу rabota.ua, переважна кількість респондентів (77%) періодично присвячують підробітку частину вільного часу.

Для кожного п’ятого українця підробіток – це не певний вид заняття у вільний від основної роботи час, а рівноцінна їй діяльність. 14% українців отримують додатковий дохід від банківських вкладів, а 6% – від здачі в оренду житла.

Згідно з дослідженням, в основі додаткового доходу більшості респондентів (55%) лежать професійні знання, і лише кожен десятий українець підробляє фізичною працею. 16% українців у своєму підробітку використовують в основному комунікативні якості, а для 14% – це реалізація особистих інтересів і захоплень.

Опитування також показало, що на пошук додаткового доходу українців підштовхує не що інше, як фінансова необхідність (44%). Ще 21% опитаних пояснили поєднання декількох робіт можливостями, які надає отримана ними освіта. У 18% випадків підробіток українців на пряму пов’язаний з їхнім хобі, а в 13% – з наявністю вільних коштів, обіг яких і приносить прибуток.

Також під час опитування з’ясувалося, що кожен восьмий українець витрачає на отримання додаткових до основного доходу коштів понад 20 годин на тиждень і не поспішають повідомляти про додатковий дохід на своєму основному робочому місці.

Разом з тим, тільки третина українців вважали за потрібне повідомити про це своїх колег, причому 24% з них розповідали про цю роботу скоріше як про своє захоплення, що приносить дохід, а 17% українців навмисно приховують таку інформацію від керівництва та колег.

Нагадаємо, журнал Корреспондент у статті “Хто вам лікар” раніше писав, що українці гроблять своє здоров’я в офісах, не маючи можливості взяти лікарняний і медстраховку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.