Хмельницький антифашист називає “Свободу” сволотою і хоче, щоб на ТБ показували школярам радянські фільми

Лідер антифашистського комітету Хмельниччини Олександр Оболмасов обурений новою табличкою на пам’ятнику біля хмельницького міського речового ринку.

Про це пише сайт “Gazata. ua”.

“У січні 1918 року у Хмельницькому Петлюра розтерзав тисячі людей. І там завжди була табличка “Жертви петлюрівського погрому”. А тепер що написали? “Непорозуміння громадянської війни”. Нову табличку натравила бандерівська сволота! За це також можна подавати до суду”, – сказав активіст.


Окремо  О.Оболмасов  радить показувати школярам радянські фільми.

“На наших центральних телеканалах почали перекручувати історію. Даються факти, яких ніколи не було. Жахливі факти. І в цьому винуваті партія влади, яка запрошує “свободівців” – справжніх фашистів на всі телевізійні передачі. Та ще й співчувають їм. У фільмі “1941”, який зараз показують на телеканалі “Україна”, на фоні червоної зірки намалювали фашистський знак. Там кажуть, що Радянський союз – це той самий фашизм”, – наголосив антифашист.

“Сучасні фільми абсолютно паплюжить нашу історію. Візьміть хоча б “Штрафбат” – брехня від початку до кінця. Спитайте про це фронтовиків. Це страшний пасквіль. В інших показують справжніх ворогів – бандерівців, ніби вони герої. А вони ж фашисти! І не просто фашисти – звірі. Всі сучасні фільми антинародні”, – резюмував  О.Оболмасов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Желающим узнать, что несли на Украину “освободители вермахта”, предлагаю погуглить – план Ост.

  2. Пацієнт. Бідолаха, заблукав у галюцинаціях безповоротно. В кожному місті є місцевий божевільний, дурко.

  3. Скільки народу безневинного винищила Совєтська власть.Не тільки фашисти. а й совєти рідні наші. Він не божевільний. Він погань. Живе на нашій землі і плює на все. А його ж ніхто не зачіпає. Живи собі.

  4. Подивіться на його прізвище. “Оболмасов” – багато про що говорить. Це нащадок російських совєтських окупантів на нашій землі. Це про таких, як ось цей оболмасов, Вінстон Черчілль казав: “Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.