У Нетішині проблеми зі свободою слова – чиновниця хоче стягнути з незалежної газети 20 тис. грн

Начальник Нетішинського міського відділу освіти Марія Моцик подала судовий позов на приватну місцеву газету “Пост громадського контролю” вимагою спростувати недостовірну інформацію та стягнути з видання і редактора 20 тис. грн моральної компенсації.

Про це на шпальтах  “Пост громадського контролю” (від 29 січня 2013 року) пише редактор Руслана Чернюк.

Вона зазначила, що резонанс викликала публікація “Звільнення,тиск,залякування –
методи роботи з підлеглими” (№4 від 28 лютого 2012 року) за авторством депутата міськради Валерія Проподобного. У ній автор систематизує інофрмацію про роботу керівника освітянського закладу, каже редактор ПГК.

“Але шокує інше. Захищаючи в суді власну “честь і гідність”, позивач не упускає жодного моменту, аби в залі судового засідання висловлюватись на адресу ненависної їй газеті. Закиди на кшталт “кишенькова газета”, “жовта преса” очільниця освітян не вважає образою засобу масової інформації. І фраза: “Такого феномему, як  “Пост громадського контролю”, бути апріорі не може”, – сказала М.Моцик на одному з судових засідань”, – сказала Р.Чернюк.

Довідка НГП.  “Пост громадського контролю” належить  депутату Нетішинської міськради Валерію Проподобному і виходить з червня 2010 року.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Братуха, как ты допустил слив Оленьки

  2. гопопотам ану киш звідси!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.