Субпідрядник надув облавтодор на 140 тис. грн

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області в ході реалізації оперативної інформації виявили та задокументували факт розкрадання грошових коштів, призначених на капітальний ремонт дороги.

Як повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області, директор приватного підприємства уклав договір зі службою автомобільних доріг у Хмельницькій області про проведення його фірмою капітального ремонту відрізку комунальної дороги на вул. Центральній в с. Велика Слобода Кам’янець-Подільського району.

Під час проведення ремонту, з метою привласнення виділених грошових коштів, 59-річний підприємець склав фіктивні акти виконаних робіт, в які вніс недостовірні дані про їх вартість. У результаті такої махінації служба автомобільних доріг у Хмельницькій області понесла матеріальні збитки на загальну суму 139 тисяч 738 гривень.

За цим фактом слідчий відділ Кам’янець-Подільського РВ УМВС України в Хмельницькій області відкрив кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права займатися певною діяльністю та строк до 3 років. Розслідування триває.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.