Подоляни ризикують залишитися без соціального хліба

Найбільший виробник соціального хліба і хлібобулочних виробів на Хмельниччині – ТОВ “Стіомі-Холдинг” – оголосив про скорочення своїх працівників та натякнув на призупиненні виробництва.

Відповідні накази 3 і 4 січня цього року підписав директор  ТОВ “Стіомі-Холдинг” О.Огуй.

 

У документах зазначається, що “з метою недопущення формування заборгованості із заробітної плати, обов’язкових платежах, податках та зборах, зростанню кредиторської заборгованості в умовах збитковості основого та допоміжнних виробництв, скоротити штат працівників товариства 5 березня 2013 року”.

Іншим наказом пан  О.Огуй пояснив, що “у зв’язку із збитковістю пекарського виробництва, викликаних високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту – вимагає тимчасового призупинення виробництва”.

Довідка НГП.  ТОВ “Стіомі-Холдінг” належало депутату обласної ради Михайло Стаднику, який його торік продав компанії “Кернел”.

З 20 липня 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” (покриває 50% території області) підвищило на 10% оптово-відпускні ціни на хліб масового вжитку (соціальний хліб), а саме: хліб “Подільський пшеничний” та хліб “Запашний” – до 2,81 грн., батон “Нарізний” – до 2,51 грн.

Протягом 2009 – 2011 року та першого півріччя 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” не підвищувало ціни на хліб масового вжитку.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. пи…ш и провокация скоро хлебзавод пойдет на лом а на его месте какойто бордель или казино построят

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.