Колишню голову Летичівської РДА засуджено до 8 років позбавлення волі за одержання хабара

Колишню голову Летичівської РДА засуджено до 8 років позбавлення волі за одержання хабара (ст. 368 ККУ), а також обмежено право обіймати посади до трьох років та конфісковано майно, крім житла.

Відповідний вирок виніс Хмельницький міськрайонний суд.

Спільників, доньку екс-голови РДА, керівника апарату райради засуджено до 5 років із випробувальним терміном на три роки і екс-начальника відділу земельних ресурсів цієї ж райдержадміністрації – до трьох років в’язниці з випробувальним терміном на два роки і конфіскацією майна, крім житла.

Наразі екс-голова Летичівської РДА перебував у СІЗО, її донька – на підписці про невиїзд, колишній начальник відділу земельних ресурсів – на волі (застава земельної ділянки).

Судовий вирок не набув сили, оскільки сторони подали апеляції.

Нагадаємо, що 2011 року голова Летичівської РДА вимагала хабара на суму 30 тис. дол. у фізичної особи зі Львова, який клопотався виділити йому дві земельні ділянки (по 50 соток кожна) поблизу Летичіва для ведення особистого селянського господарства з подальшою зміною цільового призначення.

Хабарницю і її спільників узято “на гарячому” під час передачі 15 тис. дол.

Як відомо, у 2011 році Національна спілка журналістів України визнала колишню голову Летичівської РДА ворогом преси, оскільки та чинила тиск на місценву районку і порушувала права журналістів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. “Катюзі по заслузі”, тільки багато спільників Літвін по “чорним справам” ще на волі, один з них-Пузарецький ще й посаду досі обіймає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.