На Хмельниччині засуджено директора агрофірми, який незаконно отримав і привласнив бюджетні кошти

Вступив у силу вирок Хмельницького міськрайонного суду  стосовно директора однієї з місцевих агрофірм, який, використовуючи  підроблені документи, незаконно отримував та привласнював дотаційні кошти.

Про це НГП повдіомили у прес-групі Управління СБУ в області.

Згідно з Постановою КМУ про порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для розвитку тваринництва, фермери отримують фінансову допомогу за приріст поголів’я ВРХ.

Співробітники СБУ з’ясували, що директор сільгосппідприємства з метою заволодіння бюджетними  дотаційними коштами  вніс недостовірні дані у відомості про закупівлю та переміщення худоби, підробив витяги з реєстру тварин, а також касові ордера на 350 голів ВРХ і надав підроблену документацію комісії Управління агропромислового розвитку Хмельницької РДА.  На підставі цих документів, було винесено рішення про виділення коштів для агрофірми.

Отриману дотацію у розмірі 330 тис. грн. посадовець використав на власні потреби.

Вироком суду директора визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.5  ст. 191 (заволодіння майном  в особливо великих розмірах),ч. 2 ст.366 (службове підроблення), ч.3, ч.4  ст. 358 (підроблення  та використання підроблених документів) і призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі  з іспитовим  строком 1 рік і забороною обіймати керівні посади з відшкодуванням збитків завданих державі.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.