На 2013 рік Хмельницька область удвічі збільшила потреби на освоєння кіотських грошей

На 2013 рік Хмельницька область підготувала 87 проек­тів у рамках Кіотського протоколу на 207 млн. грн.

Як повідомили НГП у Головному управлінні промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, за рахунок коштів Кіотського протоколу у 2012 році завершено реаліза­цію 37 проектів утеплення фасадів, покрівель, встановлення пластикових вікон та дверей на суму 92 млн. гривень.

Крім цього, відповідно до місцевих програм з енергозбереження та енергоефективності, здійснено заходи з енергозбереження на 47 млн. грн., а саме: встановлено пластикові вікна та двері – на 9,4 млн. грн., проведено капітальний ремонт будівель (утеплено фасади, відремонтовано дахи) – на 12,1 млн. грн., здійснено інші заходи – 9,1 млн. грн.

Нагадаємо, що, за словами голови Хмельницької обласної ради Миколи Дерикота, раніше за програмою Кіотського протоколу Хмельницька область не одержувала коштів.

“Єдине, що надходило, – це державні субвенції на соціально-економічний розвиток. За рахунок освоєння грошей у рамках Кіотського протоколу обласні установи на 25-30% зменшать споживання природного газу”, – сказав він.

Замовником робіт виступає Державне агентство екологічних інвестицій України.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. а чи утримують свою зарабітну плату працівники, які виконують дані роботи??
    я знаю що є недобросовісні фірми, які наймають працівників на такі роботи і потім не оплачують їх (одна з них ТОВ “БУД ЛІДЕР” на чолі з Катревич Анною Михайлівною)!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.