Кандидатам у мери пропонують підписати меморандум про енергоефективність міста

У Хмельницькій міській раді планують створити коаліцію, яка дбатиме про енергоефективність міста. Міжнародний проект передбачає залучення місцевих політичних сил до просування рішень, які зможуть зроблять Хмельницький більш ощадливим до джерел енергії.

Весною цього року Європейський Союз започаткував грант, що поширюється на чотири країни Східної Європи: Молдову, Вірменію, Грузію та Україну. Суть проекту ЕСКОМ – розширення енергоефективності та створення коаліції на місцях. Для участі у проекті Європейський союз обрав 10 громадських організацій, серед яких і “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”.

Фото НГП

Фото НГП

Проект розрахований на 2,5 роки, але перший етап його реалізації – з липня до кінця 2015 року. Один з координаторів акції у Хмельницькому Артур Кокаревич сподівається, що після виборів серед депутатів міської ради з’являться нові люди, які готові будуть впроваджувати нові підходи до енергоефективності у Хмельницькому.

“Ми вирішили поєднати реалізацію цього проекту з виборами місцевого самоврядування, що відбудуться 25 жовтня. Наша мета – створити коаліцію з політичних партій в міській раді, які просуватимуть питання енергоефективності міста Хмельницького. Для цього ми вирішили підписати меморандум з кандидатами в мери, а також майбутніми політичними партіями”, – зазначив Артур.

В меморандумі будуть прописані заходи, які необхідно вжити для підвищення енергоефективності в місті. Артур Кокаревич сподівається, що політичні сили, що підпишуть меморандум, і згодом стануть пройдуть в міську раду втілюватимуть в життя умови меморандуму.

Текст документу базуватиметься на порадах та рекомендаціях експертів, які вивчать ситуацію у Хмельницькому та розроблять фаховий план дій.

“Ми політично не зацікавлена сторона, жоден з нас не братиме участі у виборчому процесі. Але ми беремо на себе функцію буферної зони, що об’єднає різні партії заради ефективності використання енергії”, – зазначив координатор проекту Степан Кушнір.

Підписання меморандуму анонсують за декілька тижнів до виборів у жовтні. Підписантами можуть стати як кандидати на посаду міського голови, так і політичні сили, що братимуть участь у виборчому процесі.

Перші результати координатори планують побачити до кінця цього року: як тільки новий депутатський корпус почне діяти і ухвалювати якісь рішення.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. дивно, що один зі прибічників Мандзія Степан Кушнир став політично не зацікавленою стороною та не братиме участі у виборчому процесі, видать Мандзій вирішив використати ще один ресурс для захоплення влади в місті

  2. Все бидло…виповзки…рухається на вибори… тому що вимоги МАЙДАНА порох не виконав!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.