Комунальні ЗМІ продовжують залишатися заручниками місцевої влади

Головний редактор газети “Кам’янець-Подільський вісник”, засновником якої є міська рада, Петро Поліщук фактично визнав факт, що комунальні ЗМІ продовжують залишатися заручниками місцевої влади.

Як повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради, редактор Поліщук наголосив, що газета завжди виходить вчасно, на своїх шпальтах намагається висвітлювати позитивні аспекти життя, друкує багато офіційної інформації, не ганяється за сенсаціями.

На зустрічі  з трудовим колективом редакції комунальної газети секретар міської ради Василь Сенюк наголосив на необхідності посилення взаємодії між редакцією газети та виконавчими органами міської ради, зокрема з відділом з обслуговування міської ради, сектором з питань внутрішньої політики організаційного відділу.

При цьому, на сайті міськради акцентується, що газета  “Кам’янець-Подільський вісник” повинна відповідати усім критеріям сучасного засобу масової інформації, а колектив її редакції постійно дбати про зростання популярності серед читачів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.