Відомство Олуйка вже тримає ціни на хліб

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного  комітету України рекомендувало 11 хлібозаводам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту хліба та хлібобулочних виробів.

Відповідні рекомендації розіслані до  ТОВ «Стіомі-Холдінг» (м. Київ), ТОВ «Поділля-Хліб» (м. Хмельницький), ПАТ Кам’янець-Подільський «Хлібокомбінат», ПП «Хліб Поділля», ТОВ «Український кристал» (м. Кам’янець-Подільський), ПП «Добрий хліб» (смт. Теофіполь), ПАТ «Ізяславський хлібозавод», СТ «Домашній хліб», ПП Білявцю О.П. (м. Красилів), ПАТ «Славутський хлібозавод», ТОВ «Агробізнес» (м. Волочиськ).

Здійснений відділенням економічний аналіз свідчить, що об’єктивних причин для підвищення роздрібних цін на окремі соціально-важливі продукти харчування, зокрема, хліб та хлібобулочні вироби, немає.

Нагадаємо, що перед виборами губернатор Василь Ядуха заявив, що у Хмельницькій області найнижча ціна на соціальний хліб. Так, хмельницький буханець (800 г) коштує 3,08 грн, коли в Рівному його ціна складає 3,75 грн, Тернополі – 3,9 грн, Вінниці – 4,12 грн, Києві – 4 грн.

“З 23 цінових позицій 19 – були нижчі, ніж в Україні. Зокрема, в області найнижчі ціни на хліб, крупу гречану, сир, рис “, – зазначив він.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.