Тягнибок: влада цинічно і нахабно намагається вкрасти перемогу в Сабія

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок наглосив, що в окрузі №189 (центр Красилів) влада намагається вкрасти перемогу у кандидата від ВО «Свобода» Ігора Сабія.

Про це він написав на власній сторінці у “Фейсбуці”.

“Спочатку свідомо затягувалося прийняття протоколів ДВК з міста Нетішин, де Ігор Сабій отримав перемогу з різницею у понад 2000 голосів. При цьому на сайт ЦВК вносилися недостовірні дані. Факт внесення недостовірних даних підтвердила і самі ОВК, яка звернулася до ЦВК з проханням обнулити результати по 19 дільницях, де виявлено зібльшеня голосів на користь провладного кандидата Віталія Олуйка”, – зазначив свободівець.

О. Тягнибок зауважив, що після внесення даних з дільниць міста Нетішин Ігор Сабій випереджає кандидата від влади на 979 голосів. Станом на 22-00 31 жовтня 2012 року за словами відповідальних осіб в ОВК за внесення даних в систему «Вибори 2012» внесено усі дані з усіх 293 дільниць, тоді як система на сайті ЦВК показує відсутність даних ще з 21 дільниць. Голова ОВК пояснює затримку тим, що система не встигає приймати дані.

Для фальсифікації застосовується також технологія складання уточнених протоколів, коли частину ДВК повернули на доопрацювання протоколів, каже Тягнибок.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.