Чи можна видавати строковику бюлетень за умови пред’явлення цим виборцем військового квитка? Чи можна видавати строковику бюлетень за умови пред’явлення цим виборцем військового квитка?

Запрошую до професійної дискусії правників, спеціалістів з виборчого права, інших зацікавлених осіб.   І. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про вибори Президента України» Стаття… Далі »

У Хмельницькому СІЗО 450 арештантів зможуть проголосувати на президентських виборах У Хмельницькому СІЗО 450 арештантів зможуть проголосувати на президентських виборах

Виконком Хмельницької міськради має намір внести подання окружній виборчій комісії територіального виборчого округу №187 щодо утворення у державній установі «Хмельницький… Далі »

За курс до ЄС та НАТО не голосував від Хмельниччини мажоритарник Бондар За курс до ЄС та НАТО не голосував від Хмельниччини мажоритарник Бондар

Народні депутати від Хмельницької області (Сергій Мельник, Роман Мацола, Володимир Мельниченко, Андрій Шинькович, Олександр Герега, Олександр Ксенжук, Сергій Лабазюк) підтримали внесення… Далі »

Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету отримало нового керівника Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету отримало нового керівника

Хмельницькому територіальному відділенню Антимонопольного комітету 6 лютого представили нового керівника – ним став колишній керівник комунального підприємства і податківець Олег… Далі »

На Хмельниччині з’явиться нова ОТГ На Хмельниччині з’явиться нова ОТГ

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий затвердив висновок на відповідність проектів рішень щодо добровільного об’єднання громад у Плужненську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром… Далі »

На Хмельниччині 29-та парафія УПЦ МП перейшла до ПЦУ На Хмельниччині 29-та парафія УПЦ МП перейшла до ПЦУ

У селі Сивороги Дунаєвецького району парафія на честь Різдва Пресвятої Богородиці (без священника) перейшла з УПЦ МП до ПЦУ. Як… Далі »

Теруправління ДБР у Хмельницькому підбило підсумки за перші місяці роботи Теруправління ДБР у Хмельницькому підбило підсумки за перші місяці роботи

Теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому,  розслідує 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших… Далі »

Учні Шепетівки матимуть тиждень вимушених канікул Учні Шепетівки матимуть тиждень вимушених канікул

Вимушені канікули учні Шепетівки матимуть із 7 по 15 лютого згідно з рішенням виконавчого комітету № 26 від 06.02.2019, повідомляє… Далі »