Мінінфраструктури запланувало 375 млн грн на реконструкцію хмельницького аеропорту. Остаточне слово за Кабміном Мінінфраструктури запланувало 375 млн грн на реконструкцію хмельницького аеропорту. Остаточне слово за Кабміном

Міністерство інфраструктури передбачило 375 млн грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”. Як повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА, ці кошти… Далі »

Повалена “будка” в ОДА: депутат Бурлик міняє адвоката Повалена “будка” в ОДА: депутат Бурлик міняє адвоката

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд з новим головуючем Ростиславом Лунем розпочав підготовче засідання у справі депутата Хмельницької обласної ради від політичної  партії … Далі »

Пропав запис судового засідання – апеляція скасувала вирок по екс-начальнику хмельницької міцілії, який побив людину Пропав запис судового засідання – апеляція скасувала вирок по екс-начальнику хмельницької міцілії, який побив людину

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду скасувала вирок Хмельницького міськрайонного суду від 16 квітня 2018 року,… Далі »

Спостерігати за президентськими виборами буде громадськість від члена виконкому Хмельницького Спостерігати за президентськими виборами буде громадськість від члена виконкому Хмельницького

Центральна виборча комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів громадській організації «Сильне місто» під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Про… Далі »

У Хмельницькому водій таксі визнав, що напередодні випив 100 грам горілки і пляшку пива, але уник покарання У Хмельницькому водій таксі визнав, що напередодні випив 100 грам горілки і пляшку пива, але уник покарання

Хмельницький міськрайонний суд закрив справу проти водія таксі Андрія Канахіна за ч.1 ст.130 КУпАП, бо в його діях відсутній склад інкримінованого адміністративного правопорушення…. Далі »

У Хмельницькому поліція затримала псевдосвященника У Хмельницькому поліція затримала псевдосвященника

Працівники кримінальної поліції спільно зі слідчими Хмельницького відділу поліції затримали чоловіка, який усім представлявся священнослужителем і під таким прикриттям вчиняв… Далі »