Руслан Кошулинський розповів місцевим підприємцям як розвиватиме економіку країни на посту Президента Руслан Кошулинський розповів місцевим підприємцям як розвиватиме економіку країни на посту Президента

Кандидат від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський зустрівся із керівниками більш ніж двадцяти підприємств обласного центру. Незважаючи на успішність своїх… Далі »

Для чого потрібні теплові насоси? Для чого потрібні теплові насоси?

Швидке і непрогнозоване зростання цін на газ все частіше змушує нас задумуватись про використання альтернативних систем опалення. Розвиток сучасних технологій… Далі »

На Хмельниччині на хабарі затримали депутата районної ради На Хмельниччині на хабарі затримали депутата районної ради

На Хмельниччині правоохоронці затримали на хабарі депутата районної ради. Як повідомляє управління захисту економіки в Хмельницькій області, обранець вимагав 13 тис…. Далі »

Головний лікар Хмельницького заявив про підтримку Кошулинського на виборах Президента Головний лікар Хмельницького заявив про підтримку Кошулинського на виборах Президента

Головний лікар Хмельницької міської лікарні підтримає Руслана Кошулинського на виборах Президента України 31 березня цього року. Про це 28 лютого… Далі »