Руслан Кошулинський розповів місцевим підприємцям як розвиватиме економіку країни на посту Президента

Кандидат від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський зустрівся із керівниками більш ніж двадцяти підприємств обласного центру. Незважаючи на успішність своїх справ підприємці говорили про складнощі із веденням бізнесу в Україні, бюрократичні перепони, перманентний необґрунтований податковий тиск, відсутність дієвих механізмів підтримки національного виробника з боку держави.

При цьому зазначили, що на місцевому рівні в Хмельницькому на сьогодні кардинально інша ситуація. Міська рада, яку очолює свободівець Олександр Симчишин, протягом кількох років впровадила низку ефективних програм, як-от підтримка місцевого товаровиробника і бренд «Купуй Хмельницьке!», компенсація відсотків за кредитами на розвиток власної справи у розмірі облікової ставки НБУ, школа молодого підприємця, Форум економічного розвитку тощо. І що головне, ведеться постійний діалог між бізнесом і владою.

Руслан Кошулинський презентував свій план докорінних перетворень. «Серед кроків, які посилять конкурентоспроможність українського підприємця, пропоную зокрема ухвалити новий Податковий кодекс, запровадити прогресивну шкалу оподаткування бізнесу, забезпечити малий та середній бізнес доступними кредитами, розвивати конкурентоспроможні галузі української промисловості, спрямувати державну підтримку на високотехнологічні, наукоємні, інноваційні, імпортозамінні та вертикально інтегровані галузі», – розповів націоналіст.

Раніше головний лікар Хмельницької міської лікарні заявив, що підтримає Руслана Кошулинського на виборах Президента України 31 березня.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. раю ахметова

  2. Нездійсненні мрії, марення…Кошулинський президентом країни ніколи не буде.

    • Саме такі «радикали», як ПО «Свобода» та їм подібні, привели до влади сучасну владу, яку тепер ці ж ПО «Свобода» та подібні хочуть побороти. То коли ж вони (т.н. «свободівці» та їм подібні) були / є дурними та зрадливими, тоді чи зараз? Скоріше за все – і тоді і зараз. А найвірогідніша мотивація їх дій (які, доречі, ні чим не відрізняються від дій, які в свій час «творили» «більшовики») – матеріальний зиск, гроші! Адже гасло (як у відомому анекдоті): «Що б перемогти мафію треба її очолити», ніколи не старіє.

  3. Хватить, вже його побратими зі сволоти на керували після майдану…. злодюги вищої гільдії, прикриті вишиванкою і гаслами….. Рейтинг сволоти = рейтингу Кошулинського. Нехай картавий його призначить начальником ЖЕКу…

  4. Або в освіту, там ніби вакансія начальника!

  5. Нацик ху..в. З такими необхідно поступати так як вони до інших – пиз..ти на кожному кроці, зривати всі їхні зборища ідіотів і ставити тавро на лобі – “бандера замість голови”

  6. Картавий су..а пиз..ть гроші на кожному великому тендері, трохи відкатує на партію та на вибори Кошулинського. Картавий та сволота горіти будуть в аду

  7. Слава богу свобода не мае нiякого шансу претендувати на щось на цих выборах. А мер використовуэ адмiнресурс для пропагування кошулинського. Свобода це мерзотники у всеукраiнському вимupi. Всi бiди в краiнi тiльки вiд них

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.