Хмельниччина. Хто рахуватиме голоси для майбутнього президента? Хмельниччина. Хто рахуватиме голоси для майбутнього президента?

Центральна виборча комісія 18 лютого сформувала склад 199 окружних виборчих комісій на вибори президента 31 березня. Згідно із законом, кожен… Далі »

Хмельницький блогер публічно звернувся до правоохоронних органів з приводу діяльності УПЦ МП по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області Хмельницький блогер публічно звернувся до правоохоронних органів з приводу діяльності УПЦ МП по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області

Хмельницький блогер Андрій Попик публічно звернувся до правоохоронних органів області з приводу діяльності групи осіб під керівництвом УПЦ МП по… Далі »

Вибори-2019: Герега став довіреною особою Порошенка у своєму окрузі Вибори-2019: Герега став довіреною особою Порошенка у своєму окрузі

Позафракційний народний депутат і співвласник мережі гіпермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега став довіреною особою кандидата на пост Президента України і чинного глави… Далі »

На Хмельниччині колишній військовий комісар за хабар 1 тис. дол. відбувся штрафом 25,5 тис. грн На Хмельниччині колишній військовий комісар за хабар 1 тис. дол. відбувся штрафом 25,5 тис. грн

Дунаєвецький районний суд визнав винним колишнього військового комісара Дунаєвецького РВК підполковника і учасника бойових дій Миколу Чубика в отриманні хабара  (ч.2 ст.369-2… Далі »