Хмельницький блогер публічно звернувся до правоохоронних органів з приводу діяльності УПЦ МП по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області

Хмельницький блогер Андрій Попик публічно звернувся до правоохоронних органів області з приводу діяльності групи осіб під керівництвом УПЦ МП по дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області напередодні виборів президента, та залякування селян і священників які виявили бажання, чи схильність до переходу в ПЦУ.

«На початку лютого керівництвом Московського патріархату в Хмельницькому була зібрана група осіб з числа релігійних фанатиків, спортсменів, осіб пов’язаних з криміналом, та деяких наївних громадян, задля дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області, і перешкоджання переходу селян з УПЦ МП, до ПЦУ, та тиску на священників УПЦ МП, які схильні до переходу в ПЦУ.

Дана група осіб, разом зі звезеними з Хмельницького бабусями, приїжджає в села Хмельницької області, мешканці яких виявили бажання перейти до ПЦУ. Зокрема такі виїзди вже відбулись в с. Гвардійське, та с. Ставниця, але не зважаючи на це, селяни прийняли рішення про перехід до ПЦУ. Сьогодні ця компанія була в с. Сутківці.

На днях мені довелось відвідати аналогічне збіговисько під воротами місцевої церкви в с. Климашівка, де вся ця бригада перекрила вхід до церкви, щоб селяни не пройшли на голосування.

Місцеві мешканці стояли купкою осторонь і з подивом дивились на це шапіто. Публіка там була доволі різна, від “Меня не фотографировать!” і до “нас крестили в православной церкви, а не украинской”, та “Царь Николай ІІ наоборот поддерживал украинский язык, а вы знаете зачем его тело растворили в кислоте комунисты”?

Хоча також були люди з якими можна було адекватну дискусію провести, думаю просто “пастирі” накручують їх страшилками.

Кілька приїжджих попів московського патріархату (Михайло Варахоба з Віньковець, та Володимир Заяць з Хмельницького) влаштували палкий мітинг з прокляттями тих, хто бажає перейти до ПЦУ (мовляв це страшний гріх, і хто так вчинятиме буде проклятий до 4 коліна, доки не покається).

Найцікавіший перл з промови фсбшного псевдосвященника це: “Хто їм томос дав? Стамбул? Турки їм томос дали! Турки наших людей на палю саджали, а тепер томос дають?” 🙂

Ще було купа слів ненависті до греків, розпалювання релігійної ворожнечі, стояння на колінах та цілування ікон.

Юридично це зібрання “воїнів РПЦ” під прикриттям звезених бабусь маскують під організацію “Хмельницьке православне братство преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських”.

Фактично, за завданням російських кураторів, відбувається дестабілізація суспільно-політичної ситуації в області напередодні виборів президента, та залякування селян і священників які виявили бажання, чи схильність до переходу в ПЦУ.

Якщо не буде швидкого втручання СБУ з нейтралізації діяльності цієї агентурної мережі, і ці гастролери далі будуть дестабілізувати ситуацію в селах області – тоді нехай нам присилають нового начальника СБУ!

Інакше це все може закінчитись дуже погано…

Таке моє публічне звернення!»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Цей Попик сам провокатор.

  • Який він блогер він затикачка на службі мвс!

  • Він не провокатор,бо тупий як валянок. Він звичайний говномет на прізвисько дрюня жопик

  • Це той Попик, що жопу рвав за свого одновірця та духовного наставника-язичника Миколаїва, коли він п’янючий розбив службову машину і вбив при цьому жінку

 2. Звідки виліз цей ідіот?

  • Це лайно завжди вилазе там де його не чекають. Воно взагалі по вірі язичник чи рунвіровець. Одним словом долбодятел

 3. Таке, як зараз (Томос від Констанинопольського патріархату), вже було в історії 350 – : – 300 років назад у другій половині ХVІІ-го сторіччя після тодішніх «визвольних війн», смерті Б.Хмельницького та «Чорної зРади». Тоді створення / існування на території трошки більшій, ніж територія сучасного Поділля, фактично підвасального Османському (турецькому) султанату т. н. «Сарматського князівства» закінчилося смертю та поневоленням сотень тисяч людей з Поділля (Поділля тоді, як писав очевидець цього – посланник Констанинопольського патріарха, просто обезлюдніло) та захопленням Росією усього Правобережжя зі Слобожанщиною та Київа з околицями, а тамтешня православна церква після того повернулася “під Московське крило“. А полякам на Поділля, яке після т.н. «Бучачського миру» та інших таких домовленностей в останні роки ХVІІ-го сторіччя повернулося під «їхню руку» (правда менше, ніж на 100 років), в зв’язку тим, що не стало кому на них працювати, прийшлося завозити / запрошувати на пільгових підставах сюди людей (мазурів, гебреїв, німців, російських старовірів …) з усіх усюд. Доречі (в таких випадках пишеться разом), одним із 2-ох «сарматських» князів був наймолодший син Б.Хмельницького Юрко, якого за його надмірну / маніакальну жорстокість (зняв шкіру з батьків немирівської дівчини, яка йому «не дала») до місцевого населення турки та поляки стратили спільно (!!!). Так от, те що зараз, «один до одного», до того, що було тоді. Хоча б і наслідків таких, як тоді, не було б, бо, як видно, у нас, нажаль, нічому не вчяться. Цю на мій погляд ганебну «сторінку» з нашої історії «чомусь» не вивчали ні за російської царської, ні за національної 17-:-21 років, ні за радянської, ні за сучасної національної «влад» (знали про це тільки фахівці). Читайте “Історію України”, написану І.Крип’якевичем у 20-:30-ті роки ХХ-го сторіччя у Львові.

  • Тут я помилився, правильно буде: “…та захопленням Росією усього Лівобережжя зі Слобожанщиною та Київа з околицями, …”

 4. Цей Попик жодного разу в православній церкві не був. Як він може робити висновки, якщо не вірить в Бога Ісуса Христа?

 5. Такі “патріоти” тільки й здатні, що воювати зі старенькими бабусями, адже у вірі вони глухі, в історії взагалі тупі. В Конституції України чітко прописано, що церква і держава відокремленні. Це, що знов розпочинаються репресії як колись робило НКВС ??? І з такою “демократією ми хочемо приєднатись до Євросоюзу ???” А ці герої як Андрій Попик нехай не вболівають за Україну дописами в інтернеті заховавшись під спідницю, а йдуть захищати Україну на Донбас, як десятки тисяч вірних Єдиній законній і канонічній Церкві, а не піддаються як стадо баранів на політичні провокації.

 6. Добре, що зараз є соціальні мережі, а не так як 80 років тому потрібно було на папері писати до місцевого відділку НКВС)))
  требуем самой суровой кары к врагам народа

 7. Попик правий, це проросійська загроза. А всі хто проти його слів – фсбшний троль і провокатор, щоб вам колаборанти довбані руки покрутило і будьте ви прокляті до сьомого коліна засланці за поребрика 🙁

  • Попик…. себе не гарно коментувати …

  • Анонім скоробогатий ! тобі покрутить і здохнеш від грому на власному подвірї, як Василь Червоній з Рівного, який теж “воював” проти УПЦ.

 8. Анонім, а ти часом сам не кремлівський шпигун, що сієш ненависть і ворожнечу в суспільстві, кому це вигідно, як не ворогам? В Україні живуть люди різних національностей та віросповідань, ми маємо поважати їх, а не під виглядом псевдо патріотизму сіяти ворожнечу в людях, інакше чого ти не називаєшся навіть своїм іменем.

 9. Чергове підтвердження того, що долю православних храмів у нас хочуть вирішувати всі ті що не є православними.

 10. Правильно! Дайте нам спокійно жити, ходити до тієї церкви, хто до якої хоче, а не туди куди нав’язують. Хто хоче створювати щось нове, беріть будуйте собі храми, монастирі і моліться, а не тільки селфі у вишиванках на велике свято. Віра показується добрими справами, любов’ю до ближнього, благочестям, а не прокльонами і нецензурщиною. Відразу видно таких “православних”, вони ж напевно не знають і десятка молитов, про піст взагалі і мови не йде.

 11. это существо по фамилии попик бесноватое

 12. Ви, що не бачете, що повилазила шваль, провокатори і продажні проститутки які за гроші готові співати диферамби злочинцям, що довели країну до зубожіння прикриваючись патріотизмом. Вони дестабілізують ситуацію в країні, такі покидьки ще у другій світовій війні стріляли в спину нашим дідіам, шо захищали Батьківщину. В Україні живуть розумні працьовиті і мудрі люди, і сьогодні вже НАНИЗМ НЕ ПРОЙДЕ !!!!!!

 13. Олег, Микола , ОбаНа, Корчагін , Віктор , У , Іван , Юрій , Знову В.В.Путенко – це все фсбшна контора. нову методичку дали, вони тепер імена ставлять 🙂

  • Попик не рви попик)))

  • Що ж це за контора, яка ні одного разу мені не заплатила? Що ж це за СБУ, яка до цього часу ще мене не “розшифрувала”?
   А може якраз цей “Онанім” … є агентом Путіна, адже зиск від дій цього “Онаніма” та таких як він отримує саме він (Путін).

  • серожа скоробогатий почеши своє свиняче брюхо і пердни, це все шо ти можеш зробити.

 14. Цей Попик дійсно або хворий на голову, або дійсно справно відпрацьовує заплачені йому кимось гроші. Для нього думка громадськості це все фсбешники, але мені чомусь здається, що він сам агент кремля бо сіє ворожнечу в суспільстві. Такі попики це кримінальні злочинці, бо в кримінальному кодексі України за таке є навідь відповідна стаття.

 15. Давайте розставимо всі крапки! 1. Стосовно церкви то зайдіть в храми новоствореної ПЦУ, скільки там людей на Богослужінні, а храми канонічної УПЦ переповнені людьми, тисячі воїнів АТО теж сюди ходять, це все ФСБшники ???? Я і сотні таких як я в Хмельницькому готові і життя віддати за Святу Церкву, таких клоунів Попиків Церква пережила, ще в комуністичні часи. 2. Цей придурок висуває претензії до СБУ, то на сьогодні правоохоронні органи дійсно неупереджено стоять на сторожі правопорядку. Сьогоднішнє керівництво правоохоронних структур призначалось нинішньою владою, це теж агенти кремля??? 3. Перестаньте вислужуватись перед політичними силами ! 31 березня в день виборів народ все розсудить. Попик, що тоді будеш робити? Ти вже такими закликами назбирав собі на не одну кримінальну справу, так що поки не пізно тікай до своєї рассеї !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.