Теруправління ДБР у Хмельницькому підбило підсумки за перші місяці роботи

Теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому,  розслідує 410 кримінальних проваджень: 85 розпочаті слідчими теруправління, решта передані за підслідністю з інших правоохоронних органів. Про це повідомив директор теруправління Сергій Палатов, підбиваючи підсумки за перші два місяці роботи, пише сайт установи.

“Із усієї кількості проваджень, які ми розслідуємо, найбільша категорія  –   військові злочини. Таких проваджень у нас 270. На другому місці кримінальні провадження, де фігурують працівники правоохоронних органів – їх понад 130. У більшості випадків правоохоронців підозрюють у перевищенні службових повноважень”,  – повідомив Сергій Палатов.

Керівництво територіального управління також розповіло про перші провадження, які слідчі ДБР скерували до суду.

“Досудове розслідування завершено у 45 кримінальних провадженнях. Матеріали передані до суду. Переважна більшість з цих справ  –  військові злочини. Найпоширеніша стаття  –  самовільне залишення військової служби”,  –  повідомив заступник директора теруправління Сергій Кушнір.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому, поширює свою діяльність на 5 областей: Хмельницьку, Вінницьку, Житомирську, Рівненську та Чернівецьку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А тендеры в областной больницы где воруют миллионы.Палатов рассказывает про лесничего которого задержал на взятке. Медицына вся в корупции Флаксемберг забрал на Ватутина здание для своей дочери. Вот чем надо заниматься.

  2. поділюсь моєю думкою-а я таки встиг познайомитись -так от — про ДБР( новостворену організацію для псевдоборотьби з корупцією)
    ви лише подивіться ухвалу-щоб відстояти свою бездіяльність і не порушити кримінальну справу на злодіїв-на підтримку слідчого ДБР -аж цілий представник генпрокуратури приперся- коли ці мразі закони почнуть шанувати*? які вузи вони закінчили? таке враження що КПК і КК не Українське а з Зімбабве у них у використанні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.