За курс до ЄС та НАТО не голосував від Хмельниччини мажоритарник Бондар

Народні депутати від Хмельницької області (Сергій Мельник, Роман Мацола, Володимир Мельниченко, Андрій Шинькович, Олександр Герега, Олександр Ксенжук, Сергій Лабазюк) підтримали внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору), які голосувалися сьогодні у Верховній Раді.

Обранцем, який представляє Хмельниччини у ВР і не підтримав цей законопроект, виявився Віктор Бондар. Він під час обговорення розкритикував такий спосіб ухвалення рішення, заявиши, що питання затвердження курсу України до ЄС та НАТО, треба виносити на всеукраїнський референдум.

В цілому, за прийняття законопроекту №9037 проголосували 334 депутати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. та хоть пуцю намазайте все равно в дупу пуйдете

 2. Поки “народ” «хернею» займається депутати роблять “свої” справи:
  Наприклад корпрація «народного депутата» С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43» та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою «Байєр» на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там «вирізаються» багаторічні лісові насадження. По периметру об’єкта вже змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою.
  Наразі тут 2 суттєвих порушення:
  1.Не виконана належним до чинного законодавства чином (у необхідних та відповідних обсягах) експертиза вказаного проекту, не визначена належним чином т.н. «небезпечна зона», у яку певно може увійти навіть територія міста Хмельницького, та не здійснене належним чином громадське слухання та погодження з мешканцями цієї «небезпечної зони».
  2. Відведення під вказане будівництво земельної ділянки, до складу якої напевно (є обгрунтована підозра) входять і т.н. «землі оборони», виконане теж неналежним до чинного законодавства чином.
  А наша “спільнота” навіть не звертає на це уваги.

  • Если бы ты писал об этом не в комментариях в интернетике, а куда-нибудь в правоохранительные органы и сми, то толку было бы гораздо больше…

 3. Я объехал весь ЕС на машине. Заявляю следующее – мы там на хрен никому ненужны.

 4. Давайте обявим войну Кипру и сдадимся в плен!!! А шо, сразу в ЕС, а там глядишь и в НАТО, и не нужно ничего менять, разве что дармоедов в Раде!!!

 5. І правильно зробив, що не голосував. “Хто вище б’є – той краще грає” не працює в питання вступу до НАТО та ЄС. Потрібно розвивати країну, а не намагатися гучно кричати, що ми хочемо кудись приєднатись. Будемо сильними – нас туди й самі покличуть!

 6. Бондарь очень сильно топит за развитие экономики страны. Думаю, в чём-то это и правильно. В принципе, как кандидат в президенты он почти наверняка проиграет, но тандем Порошенко-президент и Бондарь-премьер был бы весьма неплох. Пётр Алексеевич во внешней политике показывает чудеса, а у Бондаря такая программа, что он её сможет реализовать и будучи премьером. Да и с реализацией его программы евроинтеграция тоже станет гораздо ближе, потому что этот товарищ за экономическую силу страны топит, а без денег мы никому не нужны.

  • Думаю, премьером он быть и собирается. Программа реально такая, что президентом быть не нужно. Зато не популистичная – довольно реально все. Если сможет с новым президентом (смотря кого выберут) сотрудничать нормально, то будет бабки в производство вкладывать, а это очень даже окей для Украины 😉

 7. Устроили из верховной рады цырк какойто

 8. А що робила Тимошенко? Розкажіть про цю брехливу леді Ю!!!!!

 9. Отказ участвовать в фарсе – отличная черта кандидата в президенты. Бондарь, молодца вообще!

 10. МОЛОДЕЦЬ ТАК ТРИМАТИ

 11. Класні рішення прийняла ВР. Можуть, коли хочуть. Тільки в Європу і НАТО.

  • В НАТО уже поздно, а в ЕС не нужна самая бедная и коррумпированная страна. К тому вступление в ЕС повлечёт негативные последствия для нашей страны.

 12. то нафіга нам такий депутат, продажні с…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.