Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету отримало нового керівника

Хмельницькому територіальному відділенню Антимонопольного комітету 6 лютого представили нового керівника – ним став колишній керівник комунального підприємства і податківець Олег Федорчук.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

Конкурс на зайняття посади голови Хмельницького ОТВ АМКУ Олег Федорчук виграв у грудні 2018 року.

Водночас видання «Наші гроші» дослідило біографічні дані Федорчука, виявивши у його минулому розіграші публічних закупівель, зокрема, між компанією, у якій він працював, та фірмою його доньки . Дані були оприлюднені на початку січня у матеріалі «Норови АМКУ: головне не вийти на самого себе».

Разом з тим, АМКУ оприлюднив інформацію про призначення Федорчука керівником Хмельницького відділення АМКУ 6 лютого, більше ніж через місяць після визнання Федорчука переможцем конкурсу.

“Представники Комітету зазначили, що основними завданнями Хмельницького тервідділення є підвищення конкуренції і подолання проблемних питань реалізації розвитку конкурентної політики в регіоні”, – вказано на сайті АМКУ.

Сам Олег Федорчук до перемоги у конкурсі АМКУ менш ніж півроку очолював комунальний «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти», у 2006-2008 роках був заступником голови Хмельницької ОДА Олександра Буханевича, пізніше – Івана Гавчука. Також працював першим заступником голови ДПА у Хмельницькій області (2008-2010 роки), потому був заступником керівника обласних податківців, після чого пішов на пенсію.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А як же пенсія?

  2. що попередній, що новий 🙁

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.