Хмельницький оголосив війну вивіскам: все буде українською з дотриманням естетичності Хмельницький оголосив війну вивіскам: все буде українською з дотриманням естетичності

Виконком Хмельницької міської ради затвердив нові Правила розміщення вивісок у місті. Сьогодні таке рішення було одностайно підтримано. У документі зазначено, що розміщення… Далі »

Майже 5000 транспортних засобів придбали українські посадовці за 2017 рік Майже 5000 транспортних засобів придбали українські посадовці за 2017 рік

Майже 5000 транспортних засобів придбали українські чиновники за 2017 рік Лідери серед авто для держслужбовців – німецький Volkswagen, японська Toyota,… Далі »

На Хмельниччині найбільшу зарплату отримують у Старокостянтинівському районі, а найнижчу – у Волочиському На Хмельниччині найбільшу зарплату отримують у Старокостянтинівському районі, а найнижчу – у Волочиському

За рівнем заробітної плати у листопаді минулого року область посіла 14 місце по Україні. Про це було зазначено під час… Далі »

Симона Петлюру хочуть зробити Почесним громадянин Кам’янця-Подільського (посмертно) Симона Петлюру хочуть зробити Почесним громадянин Кам’янця-Подільського (посмертно)

Кам’янець-Подільська міська рада має намір присвоїти звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (посмертно) державному і політичному діячу Симонові Петлюрі. Відповідний проект рішення опублікований… Далі »

Полонський гірничий комбінат навмисно банкротять: хто і навіщо? Полонський гірничий комбінат навмисно банкротять: хто і навіщо?

Продовжує набирати конфлікт навколо одного з найбільших підприємств Хмельниччини – ПАТ «Полонський гірничий комбінат». Перипетії навколо ПАТ «Полонський гірничий комбінат»… Далі »

Роздержавлена газета «Край Кам’янецький» може залишитися без приміщення Роздержавлена газета «Край Кам’янецький» може залишитися без приміщення

До 31 січня газета «Край Кам’янецький» (ПП «Медіа-центр «Край Кам’янецький»), редакція якої знаходиться в будівлі комунального підприємства «Кам’янець-Подільська міська друкарня»,… Далі »

МКП “Хмельницькводоканал” оприлюднило нові тарифи для споживачів МКП “Хмельницькводоканал” оприлюднило нові тарифи для споживачів

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.12.2017 р. №1576 “Про внесення змін… Далі »

Кам’янець-Подільський музей показав, в які пляшки розливалось пиво у ХІХ ст. Кам’янець-Подільський музей показав, в які пляшки розливалось пиво у ХІХ ст.

На своїй сторінці у Facebook Кам’янець-Подільський національний музей-заповідник продемонстрував пляшки, в які розливалось пиво, зварене на Поділлі в ХІХ ст,… Далі »

За рахунок модернізації котелень на Хмельниччині планують скоротити споживання газу під час опалювального сезону За рахунок модернізації котелень на Хмельниччині планують скоротити споживання газу під час опалювального сезону

Вчора під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Першим питанням порядку денного засідання колегії було заслухано… Далі »