Сміттярі Симчишина готові витратити 1,2 млн. грн на документацію з реконструкції полігону ТПВ Сміттярі Симчишина готові витратити 1,2 млн. грн на документацію з реконструкції полігону ТПВ

Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» 23 січня замовило розроблення проектної документації на реконструкцію полігону твердих побутових відходів з метою запобігання виникнення надзвичайної… Далі »

У Нетішині вирішили тимчасово вільні кошти бюджету покласти на депозит у «Приватбанк» У Нетішині вирішили тимчасово вільні кошти бюджету покласти на депозит у «Приватбанк»

18 січня цього року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішин… Далі »

Корнійчук посів 23 сходинку у рейтингу відповідальних голів ОДА Корнійчук посів 23 сходинку у рейтингу відповідальних голів ОДА

Аналітичний портал “Слово і діло” оприлюднив Рейтинг відповідальних голів облдержадміністрацій України. П’ятірку лідерів очолили керівники Харківської, Дніпропетровської, Черкаської, Закарпатської і… Далі »

На Хмельниччині учасник АТО внаслідок амністії уник в’язниці На Хмельниччині учасник АТО внаслідок амністії уник в’язниці

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним учасника АТО у незаконному зберіганні боєприпасів (ч. 1 статті 263 КК України), привезених із зони бойових… Далі »

Служба автомобільних доріг Хмельниччини оголосила тендер на ремонт дороги на «Тещиному язику» Служба автомобільних доріг Хмельниччини оголосила тендер на ремонт дороги на «Тещиному язику»

Тендерним комітетом Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області у системі публічних закупівель «Prozorro» оголошено про відкриті торги по закупівлі послуг… Далі »

З початку року на Хмельниччині зафіксували 23 випадки кору З початку року на Хмельниччині зафіксували 23 випадки кору

Головний епідеміолог ДОЗ Хмельницької ОДА Олександр Мирний повідомив під час селекторної нарад з в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.,… Далі »