Хмельниччина посіла 11 місце у рейтингу розвитку регіонів Хмельниччина посіла 11 місце у рейтингу розвитку регіонів

За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» у своїй постійній рубриці «Рейтинги губернаторів» підвело підсумки діяльності рейтингових показників за… Далі »

Хмельницький мер – перевізникам: питання підвищення проїзду не порушувати допоки не буде належного обслуговування пасажирів Хмельницький мер – перевізникам: питання підвищення проїзду не порушувати допоки не буде належного обслуговування пасажирів

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зайняв категоричну позицію щодо вартості проїзду у громадському транспорті міста. Свою думку він висловив “Незалежному… Далі »

З’явився Фонд розвитку хмельницького аеропорту З’явився Фонд розвитку хмельницького аеропорту

Громадська організація “Повітряні ворота Хмельниччини” і Хмельницька торгово-промислова палата створили громадську спілку “Фонд розвитку хмельницького аеропорту”. Про це свідчать відомості… Далі »

Нардепи: під Хмельницьким виявлено тонни хімікатів, захоронених нелегально у 90-х роках. “Органи” бездіють Нардепи: під Хмельницьким виявлено тонни хімікатів, захоронених нелегально у 90-х роках. “Органи” бездіють

Народні депутати-мажоритарники від Хмельниччини просять центральне керівництво силовиків України відреагувати на нелегальне захоронення хімічних речовин невідомого походження у районі об’їзної… Далі »

На Хмельниччині викрито ліцеїста, який торгував канабісом На Хмельниччині викрито ліцеїста, який торгував канабісом

У Городоцькому районі працівники поліції вирахували 18-річного юнака, який не тільки зберігав марихуану, як він стверджує, для власного використання, а… Далі »