Хмельницький мер – перевізникам: питання підвищення проїзду не порушувати допоки не буде належного обслуговування пасажирів

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зайняв категоричну позицію щодо вартості проїзду у громадському транспорті міста.

Свою думку він висловив “Незалежному громадському порталу”.

“Попри те, що вартість пального суттєво здорожчала, ми не плануємо підвищувати вартість проїзду. Наші аргументи досить прості і зрозумілі: допоки не буде належного обслуговування пасажирів з боку приватних перевізників, взагалі не потрібно порушувати тарифне питання”, – наголосив Симчишин.

Він зауважив, що наразі від перевізників не надходили письмові розрахунки з вимогою підвищити ціну на проїзд. Водночас мер визнав, що такі розмови ведуться у цьому середовищі.

Крім цього, за словами Симчишина, в останні тижні фіксуються непоодинокі випадки недотримання графіків руху маршрутними таксі. Зокрема, це стосується маршруту №30А, який просто не виїжджав на лінію через різкі морози. На запитання НГП, чи є сьогодні збиткові маршрути, міський голова зазначив, що такими можна вважати нові маршрути на кшталт №№ 30А, 8, 58, 24А.

“Повинно минути близько двох місяців, щоб пасажири звикли до них”, – зауважив градоначальник.

Нагадаємо, що востаннє вартість проїзду у пасажирському транспорті Хмельницького підвищувалася у березні 2017 року: в автобусах та маршрутному таксі тариф підняли до 4 грн (було 3 грн і 3,5 грн, відповідно); у тролейбусах – до 2,5 грн (+ 1 грн).

Як писав НГП, 25 січня посадовці міськради оформили перший акт порушення умов договору перевезень пасажирів на маршруті №50 “Вул. Волочиська – вул. Заводська”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Хай радіо повикидають, діджеї хрен..ові.

  2. Не зазіхайте на святе , як ми без радіо в транспорті будемо знати кому дякувати , що Сонце встало.

  3. папапапа

  4. Головне наобіцяти!

  5. А мене бісить реклама, заліплена на вікнах транспотру !

  6. А мене – ставлення до людей, особливо дітей та пенсіонерів. Водіі маршруток – ще те бидло, а також кондуктори в приватних автобусах. Люблять принижувати людей перед усіма

  7. Paragraph writing is also a fun, if you be acquainted with after that you can write or else it is complex to write.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.