Обласний АМК підрахував, що за рік припинив порушень на 50 млн. грн. Обласний АМК підрахував, що за рік припинив порушень на 50 млн. грн.

У 2017 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 52 порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Як повідомляє… Далі »

У центрі Хмельницького підпалили гральний заклад У центрі Хмельницького підпалили гральний заклад

Сьогодні вночі горіло приміщення лотереї «Золота підкова» на вул. Кам’янецька, 52/2 у Хмельницькому. За інформацією ГУ ДСНС в області, на місце… Далі »

Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад

Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад, поступившись лише Житомирщині. Про це зазначено у моніторингу Міністерства регіонального розвитку,… Далі »

На Хмельниччині у грудні найбільше здорожчали овочі та яйця – до 8,3% На Хмельниччині у грудні найбільше здорожчали овочі та яйця – до 8,3%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в грудні минулого рокупорівняно з попереднім листопадом зросли на 0,9%, з початку року – на 13,8%…. Далі »

За рік на Хмельниччині учасники АТО одержали дозволів на відведення 23,5 тис. га землі За рік на Хмельниччині учасники АТО одержали дозволів на відведення 23,5 тис. га землі

Протягом 2017 року Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надало 15449 дозволів на розроблення документації із землеустрою на землі загальною… Далі »