Обласний АМК підрахував, що за рік припинив порушень на 50 млн. грн.

У 2017 році Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 52 порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомляє прес-служба відомства, порушники оштрафовані на 1,9 млн. грн, до держбюджету сплачено понад 1,2 млн. грн. штрафів.

Економічний ефект від припинення порушень становить 50 млн. грн.

Загалом, було розпочато 65 справ за ознаками порушення конкурентного законодавства. Опрацьовано 46 проектів рішень органів влади та органів місцевого самоврядування,  з них відмовлено у погодженні – 10. На вимогу Відділення суб’єкти господарювання та органи влади виконали 106 рекомендацій та усунули умови, що сприяють виникненню ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

До відділення АМК надійшло 128 заяв та подань, за результатами їх розгляду було розпочато 22 справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Мы слышали оценку деятельности АМК от премьер министра,- “воры и взяточники”! А пидрахуй Олуйко себе опятьдиферамбы поёт.Это тогда, когда монополисты опять взвинтили цены на газ, электроэнергию, воду ! Но рот открыть на власть у комсомолец Олуйко боится.Проще душить бизнес да и нажиться проще! 50 млн,- это не эффект, а ущерб для экономики! За это судить надо и жестоко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.