Вища кваліфкомісія перевірить на профпридатність 27 суддів Хмельниччини Вища кваліфкомісія перевірить на профпридатність 27 суддів Хмельниччини

Вища кваліфікаційна комісія суддів України цьогоріч планує провести кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді 1060 суддів місцевих та апеляційних судів…. Далі »

З’явилося відео жахливої ДТП у Шепетівці З’явилося відео жахливої ДТП у Шепетівці

На каналі Youtube шепетівського Like TV з’явилося відео жахливої ДТП, в якій загинула 21-річна жінка, а її дворічна дитина отримала важкі травми…. Далі »

Стало відомо, які тергромади Хмельниччини повернули до бюджету невикористані кошти Стало відомо, які тергромади Хмельниччини повернули до бюджету невикористані кошти

Чотири об’єднані територіальні громади Хмельницької області (Лісовогринівецька сільська ОТГ, Понінківська селищна ОТГ, Старосинявська селищна ОТГ та Чорноострівська селищна ОТГ) повернули до державного… Далі »

Водій, який збив на смерть жінку у Шепетівці, раніше мав проблеми із законом Водій, який збив на смерть жінку у Шепетівці, раніше мав проблеми із законом

Водій, який 1 січня збив на смерть жінку у Шепетівці, раніше мав проблеми із законом. Як повідомила керівник сектору комунікації… Далі »

Генпрокуратура перетрусила “Хмельницькгаз” Генпрокуратура перетрусила “Хмельницькгаз”

Печерський районний суд Києва надав дозвіл Генеральній прокуратурі на позапланову виїзну ревізію діяльності ПАТ «Хмельницькгаз» щодо використання, обліку і збереження державного майна з… Далі »

У Шепетівці Mercedes збив насмерть жінку, яка везла свою дитину У Шепетівці Mercedes збив насмерть жінку, яка везла свою дитину

У Шепетівці нетверезий водій за кермом Mercedes збив насмерть жінку, яка в той час везла свою дитину. Трагедія сталася 1… Далі »

11% укриттів Хмельниччини готові до використання 11% укриттів Хмельниччини готові до використання

На Хмельниччині нараховується 915 споруд цивільного з них 143 сховища та 772 протирадіаційних укриття. Стан готовності захисних споруд на початок… Далі »