Хмельницька АЕС підключила енергоблок №2 Хмельницька АЕС підключила енергоблок №2

Сьогодні, 8 січня о 15 год. 19 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергосистеми після проведення ремонтних робіт. Триває… Далі »

На Хмельниччині виведено з “тіні” майже 9 тисяч осіб На Хмельниччині виведено з “тіні” майже 9 тисяч осіб

Протягом січня-листопада на Хмельниччині виведено з “тіні” 8824 особи. Як повідомляє прес-служба облдержадмінінстрації, за результатами роботи з питань легалізації трудових відносин… Далі »

Стала відома кількість пасажирів, які готові літати з хмельницького аеропорту Стала відома кількість пасажирів, які готові літати з хмельницького аеропорту

Директор комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький” Валерій Сорока навів попередні розрахунки пасажиропотоку у разі відновлення роботи хмельницького аеропорту, Про це він заявив в інтерв’ю НГП. “У… Далі »

Після капремонту хмельницька дорога витримала лише рік при гарантійних п’ять Після капремонту хмельницька дорога витримала лише рік при гарантійних п’ять

Автомобільна дорога від мікрорайону Книжківці до об’їзної дороги Хмельницького району, яку капітально було відремонтовано 2016 року, почала сипатися. Про це… Далі »