Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад

Хмельницька область посіла 2 місце за рейтингом формування тергромад, поступившись лише Житомирщині.

Про це зазначено у моніторингу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, складеного на 10 січня 2018 року.

10-2018-7-1024

Крім цього, урядовці підбили підсумки процесу добровільного об’єнання громад за 2015-2017 року. Хмельниччина за ці роки створила 39 ОТГ. Документи по ще одній тергромаді знаходяться в ЦВК.

З державного бюджету Хмельницька область минулоріч отримала 167 млн. грн субвенції на інфраструктуру тергромад. Кошти направили на реалізацію 230 проектів.

10-2018-20-1024

Загалом, на Хмельниччині планується утворити 44 об’єднаних тергромади.

У Мінрегіоні стримано коментують кількісні показники першого етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, наголошуючи, що куди важливішими є якісні показники цього процесу. Проте не приховують, що темпи створення об’єднаних громад є доволі швидкими, якщо порівнювати, як така реформа проходила в інших європейських країнах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Як так? Яцковський ледь не обср@вся, так хотів бути першим.

  2. Якісний показник якраз показує – все ця децентралізація повна херня.Ще більша ХЕРНЯ буде у 2020 році , коли всіх заженуть у об’єднання. Як і прогнозувалось ,чітко намітились депресивні ОТГ , які у майбутньому будуть потребувати ще більших дотацій з бюджетів вищого рівня. Років так через пять – сім , саме місцевим реформаторам будуть плювати в пики за такі реформи . Бажання нажитись Яцковському та його покровителям на Хмельниччині перевершило здоровий глузд та інстинт самозбереження. Загибель місцевого самоврядування почалось саме з цієї реформи! Про бюджет який збільшився у рази в гривні – будете розказувати козам та баранам. Три показники – середня з/п , мінімальна пенсія та курс валют у 2013 та 2018 роках- валять всі ваші розрахунки . Економіка річ вперта . Типовий вид барижництва . Яцковський яскравий приклад бариги , продати все – ідею , батьківщину , родину заради європейських грандових грошенят .

    • Ті села що приеднались до району уже дуже жаліють… мало того їх обманули розвели як лохів… ось і ходять колишні голови сільських рад попущенні….

  3. Повторююсь: Децентралізація, в принципі, непогана ідея. В Північній Америці та Європі, (в т.ч. «новій», тобто, в деяких бувших соц. країнах) , та США вона дієва. Дієва вона тільки в заможних і цивілізованих державах та суспільствах, в яких є можливість отримати суттєві податкові надходження та є лише мінімальний рівень корупції. У нас же на Україні цю ідею, як завжди, перекрутили і спотворили та використовують лише для того, щоб центральна влада «скинула з себе» зобов’язання фінасувати утримання та розвиток досить зношених іфраструктури (в т.ч. – інженерної) та соціальних, освітніх, медичних і інших подібних інститутів, які якраз з її вини кілька десятиріччь незалежності не тільки не розвивалися в необхідному обсязі, а і навіть майже і не «амортизовувалися» (не ремонтувалися тощо), хоча кошти на «амортизацію» знімалися.
    Тим більше, що в нашому законодавстві, що стосується децентралізації, відсутній юридичний механізм «захисту» (фінансового, юридичного тощо) «інтересів» менших за населенням населених пунктів, що увійшли / увійдуть до складу тер. об’єднань, в яких, відповідно, є / буде менше депутатів, від «зазіхань» більших за населенням і, відповідно, за кількістю депутатів «членів».
    Якщо коротко, то мета нашої децентралізації – подтримати (що б не звернули) наші громади по дорозі … на кладовище.

  4. Ця держава існує на засадах свинарника.Розглянемо будь яке стадо свиней більше 20 штук.З них відразу виділяється 5-6 штук самих здорових і зухвалих,товстомордих ,,лідерів”,які обступивши корито,хляпають до знемоги.Коли декілька слабіших особин спробують пролізти до корита щоб і собі отримати законну пайку,лідерська група накидається на них і відганяє,хоча якби напали всі 15 слабкіших разом,п’ятьох би вони порвали точно.Але вони не зорганізовані,як і наш народ,тому товстоморді і організовані будуть завжди процвітати,а роз’єднана більшість тільки облизуватися.А ви панове соціальні філософи закликаєте не переносити теорію Дарвіна на людське суспільство (стадо)…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.