Хмельниччина посіла 11 місце у рейтингу розвитку регіонів

За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» у своїй постійній рубриці «Рейтинги губернаторів» підвело підсумки діяльності рейтингових показників за три квартали 2017 року усіх територіальних одиниць України, повідомляє Хмельницька ОДА.

«Приємно відмітити, що Хмельниччина впевнено тримає позицію, і за три квартали 2017 року посідає 11 місце, згідно рейтингових показників», – зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.

Рейтинг проводився за 20 ключовими критеріями.

Варто відмітити позитивні зміни у таких показниках, як: темпи росту експорту, які займають перше місце серед  інших областей, що становить 55,3% (18,5% – середній по Україні). Область увійшла в четвірку регіонів з самою низькою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і найменшою кількістю працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної. А також,  Хмельниччини в п’ятірці кращих за темпами росту заробітної плати.

Крім цього, збільшився експорт товарів в Білорусію, Індію, Молдову, Туреччину, Грузію, Іран, Єгипет, США, Ізраїль, ПАР.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. А яке стосунок губернатор має до зарплати? В чому його заслуга?

 2. Ядуха – 9 місце. Симчишин – 6 місце, Загородній – 8 місце. Корнійчук опустив область на 11 місце. А КВУ каже, що 20, аналітичний портал – 23 місце.

  • Симчишин -16 місце, не перегинайте…а Процюк будучи в.о. мав взагалі 19 місце .Цікавить інше: хто відчував від того місця області якесь особисте покращення у своєму житті?

   • Подивіться статистику і не брешіть.
    Ядуха – 9 Симчишин – 6, Загородній – 8. Корнійчук 11 місце.

    • Ні, в Корнійчука ж 23 місце, об’єктивність цих рейтингів на найвищому рівні.

 3. Чому тільки за 9 місяців, а не за 12. Що так тяжко статистики перетрудились за 29 днів після нового року ???

 4. Молодець, Корній?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.