У Нетішині вирішили тимчасово вільні кошти бюджету покласти на депозит у «Приватбанк»

18 січня цього року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішин на вкладних (депозитних) рахунках у банках, повідомляє Нетішинська міська рада.

Переможцем конкурсного відбору визнано ПАТ КБ «Приватбанк», який запропонував найвищу процентну ставку – 9,99% річних.

Цьогоріч у конкурсному відборі брали участь ще два банки – АТ «Ощадбанк» та ПАТ АБ «УКргазбанк». Конкурсні пропозиції банків коливалися від 9,75% до 9,9 % річних.

Конкурсна комісія визнала переможцем ПАТ КБ «Приватбанк», який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за депозитом.

До складку конкурсної комісії, окрім фахівців фінансового управління, відділу правового та кадрового забезпечення, входили представники депутатського корпусу.

За словами голови комісії, начальника фінансового управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Валентини Кравчук, порівняно з минулим роком пропозиції банків цьогоріч набагато нижчі, до прикладу, в минулому році «Приватбанк» пропонував 18%, а у 2018 році лише 9,99 %.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Кошти громади треба витрачати в інтересах людей, а не займатись бізнесом. Краще б поремонтували дороги а то інфляція зїсть ті мізерні відсотки.

  2. Сніг та мороз не круглий рік, а річна інфляція не буде менше 10% от і відповідь проста: кошти віддані банку практично задарма.

    • Ну так і кошти поклали на депозит не на цілий рік, а тимчасово (судячи з назви статті). Зійде сніг, спадуть морози та й почнуть ремонтувати. Шкода тільки що банк поступає підло: для бюджетів -10%, а для решти – 14.

      • Деньги приходят постоянно, и тратятся постоянно. Что, других проблем нет, куда можно потратить сегодня. влить в экономику города сегодня. спасти от инфляции. правильное планирование и распоряжение+ давать заработать всем, а не только своим

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.