За рахунок модернізації котелень на Хмельниччині планують скоротити споживання газу під час опалювального сезону

Вчора під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації.

Першим питанням порядку денного засідання колегії було заслухано інформацію про стан проходження  опалювального сезону 2017/2018 року.

Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Дашковський, на 10 січня 2018 року опалювальний сезон в області проходить стабільно.

Завдяки вжитим заходам з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області наразі безперебійно працюють та надають тепло населенню області усі 714 комунальних та відомчих котелень.

Стовідсотково опалюється 4794 житлових будинків, 690 дитячих садочків, 64 лікарні та 702 школи. До початку опалювального сезону усі підприємства комунальної теплоенергетики уклали договори на постачання природного газу з НАК Нафтогаз України.

Також для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону у житлово-комунальному господарстві області створено 130 аварійних бригад у складі 744 осіб та залучено 325 одиниць спеціалізованої техніки, оснащених необхідними інструментами, електро- та газо- зварювальними апаратами, насосами для відкачування води, засобами захисту тощо. На період ускладнення обстановки додатково створюється 81 аварійна бригада (442 особи та 188 одиниць спеціалізованої техніки).

Крім того, на теплопостачальних підприємствах області проведено реконструкцію, модернізацію, технічне переоснащення, дооснащення, заміну та встановлення нових котлів і котельного обладнання, будівництво нових котелень. Здійснювалися заходи щодо скорочення та заміщення споживання природного газу на теплопостачальних підприємствах та бюджетних закладах області.

Так, торік на 20 котельнях модернізовано, переоснащено та замінено 40 котлів, на альтернативні види палива (дрова та пелети) переведено 22. Орієн­товний обсяг скорочення споживання природного газу від впровадження цих заходів очікується в обсязі 2,2 млн.м³, заміщення – 1,5 млн.м³ на рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.