Стало відомо, чому суд став на бік перевізника, якого хмельницька влада не допустила до конкурсу

В Єдиному державному реєстрі судових рішень опублікований повний текст постанови Хмельницького міськрайонного суду від 20 жовтня за адміністративним позовом  ПП «АТП Поділля-Тур» до виконкому Хмельницької міської ради і міського управління транспорту та зв’язку.

Так, перевізник «АТП Поділля-Тур» судився з владою через не допуск до конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху. Підприємство в останній день прийому  надіслало поштою необхідний пакет документів.

Однак організатор та робочий орган, трактуючи, що документи були подані несвоєчасно, керуючись п.3.10 Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів №607, не зареєстрували їх і повернули перевізникові.

Суддя Оксана Мазурок назвала дії хмельницької влади неправомірними і зацитувала статтю 255 ЦК України: “якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції”.

Таким чином, письмові заяви та повідомлення, здані до установи зв’язку до закінчення останнього дня строку, вважаються такими, що здані своєчасно.

“Враховуючи вищевикладене суд вважає, що документи, подані позивачем для участі в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусах загального користування в Хмельницькому, який має відбутися 23.10.2017 року, через установи зв’язку, є такими, що подані в строк”, – зазначено в постанові.

Як писав НГП, у Хмельницькому не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, який був запланований на 23 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Влада слабка юридично. Треба консультуватись з юристами, щоб не бути дурнями. Бондаренко помилився.

  2. Кращі юристи – де гарна плата,тут дебіли – родичі і т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.