Корнійчук дав добро на створення трьох нових ОТГ

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук затвердив висновки на відповідність добровільному об’єднанню трьом новоствореним тергромадам краю.

Про це сказано у його розпорядженнях від 18 і 19 жовтня.

Це – Шаровечківська об’єднана територіальна громада Хмельницького району, куди ввійшло дві сільські ради Малашовецька і Шаровечківська; Деражнянська міську об’єднана територіальна громада (складається з Лозівської селищної, Волоськівської, Кальнянської, Нижнянської, Новосілецької і Пилипівської сільських рад); Михайлівську об’єднану територіальну громаду Ярмолинецького району (включає Загінецьку сільську раду Деражнянського району і Михайлівську сільську раду Ярмолинецького району).

Наступним етапом має бути оголошення перших виборів, які призначає Центральна виборча комісія.

Як писав НГП, Центральна виборча комісія дала старт проведенню перших місцевих виборів у семи територіальних громадах Хмельниччини на 29 жовтня.

Також на 24 грудня перші вибори призначено у шести нових територіальних громадах Хмельницької області.

Загалом, на Хмельниччині планується утворити 44 об’єднаних тергромади.

На цю тему читайте також інтерв’ю з депутатом Михайлом Бойко: “Не треба процес децентралізації перетворювати на гонку за пальмою першості”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Усім, які будуть голосувати, раджу звернути увагу на те, що в нашому законодавстві, що стосується децентралізації, відсутній юридичний механізм «захисту» (фінансового, юридичного тощо) «інтересів» менших за населенням населених пунктів, що увійшли / увійдуть до складу тер. об’єднань, в яких, відповідно, є / буде менше депутатів, від «зазіхань» більших за населенням і, відповідно, за кількістю депутатів «членів».

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.