Симчишин назвав нову дату появи сміттєпереробного заводу у Хмельницькому

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав нову дату появи сміттєпереробного заводу у Хмельницькому.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню “Вголос”.

“Ставлю собі за завдання, щоб у 2022 році цей проект був реалізованим. Ну, принаймні, був на фінішній прямій. Це справа честі”, – запевнив Симчишин.

Полігон твердих побутових відходів у Хмельницькому. Фото Віталія Тараненка

Полігон твердих побутових відходів у Хмельницькому. Фото Віталія Тараненка

“Ми створили концепцію «розумне довкілля», у якому прописано процес реалізації сміттєсортування та переробки непотребу. Також там йдеться про виготовлення теплової та електричної енергії. І працюємо з міжнародними та українськими донорами стосовно залучення коштів. Вартість цього проекту 35-37 млн євро”, – наголосив мер.

Як писав НГП, у березні 2017 року Олександр Симчишин обіцяв, що до 2020 року у Хмельницькому має з’явитися повноцінний сміттєпереробний завод.

У липні хмельницька мерія заявила про готовність викупити 5 га під будівнитцтво сміттєпереробного заводу.

Довідка НГП. Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований в 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів оцінюється в 50 метрів над рівнем ґрунту. Це приблизно, як одна 16-поверхівка! Кількість ТПВ, які захороненні на полігоні, на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн. тонн. Щодобове поступлення сміття та відходів — 2300 куб. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Чекаємо.

 2. Ставлю собі за завдання, щоб у 2022 році цей проект був реалізованим. Ну, принаймні, був на фінішній прямій (поясніть що таке фінішна пряма). По прямій можна йти ще років 10.

 3. губошльоп

 4. Добре замахнувся, аж до 2022р. Якщо сам до цього часу втримається.

 5. …35-37 млн євро…
  Так и хочется спросить пана Симчишина, Будете проектировать космическую станцию?
  Я уже не раз писал, что имею технологии, применяя которые, не только очищу мусорники Украины, но и превращу их в энергию.
  И не берите пример с Швеции, которая ищет мусор, за пределами Швеции, ибо нечего уже перерабатывать.
  Мы ищем, где же взять антрацит для ТЕС, вот беда…
  Незначительная переработка этих ТЕС, и они (эти ТЕС) работают на не сортированном мусоре (https://www.youtube.com/watch?v=6zIDGR6LwZA&t=1s)…
  Так нет же, уважаемые жители, а свалка мусора, это не только бесконечная вонь, но еще и неучтенное золотое дно для буржуинов, было, есть и будет… А Вы, дорогие, Хмельничане, ждите 2022 года, потом 2050, а там и утрату Ваших “лишних” 20-100 млн. Евро, как честных налогоплательщиков. Дублирую в ФБ. Как то в последнее время наши СМИ, уж очень независимые стали…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.