Хмельницька влада заявила про готовність викупити 5 га під сміттєпереробний завод

Хмельницька мерія заявила про готовність викупити 5 га під будівнитцтво сміттєпереробного заводу.

Про це в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук.

“Це приватна земельна ділянка, яку ми готові викупити. Ведемо перемовини з власником про її продаж за комерційною ціною суміжних сусідніх ділянок. У середньому, її вартість може становити 500-600 дол. за сотку”, – зазначив він.

За його словами, вказана земельна ділянка розташована неподалік від існуючого полігону Хмельницького. Усіх вимог щодо віддалі від житлових будівель, які передбачає законодавство, вона дотримується.

Гончарук зауважив, що до 2020 року у місті має з’явитися повноцінний сміттєпереробний завод. Орієнтовна його становить 37 млн євро. Наразі місто займається пошуком інвестора.

Довідка НГП. Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований в 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів оцінюється в 50 метрів над рівнем ґрунту. Це приблизно, як одна 16-поверхівка! Кількість ТПВ, які захороненні на полігоні, на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн. тонн. Щодобове поступлення сміття та відходів — 2300 куб. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Це з яких пір і по яким законам у нас появились “власники” земель в 5 га? Не можуть жити, щоб не мутити…

  • а чому не перевіряють законність приватизації землі та не анулюють акт незаконної приватизації 5 гектарів ….–незрозуміло !!! напевно власником цієї земельної ділянки є хтось із своїх !!!! чому б не дати заробити 250 тисяч доларів !!!!!

 2. Коли правозахисна система розпочне працювати в інтересах громади області, міста, села? Приведе до порядку в землекористуванні, належного народу України майна і надр…

 3. То де саме планують будувати завод? Є точна адреса?

 4. Тільки китайців не пускайте.

 5. 5 га по 500-600 баксов за сотку? а где такая земля?кому помогаем?

  • Собі любімим!

  • Яка там може бути цікава земля, біля мусорки))) яка комерція, який там бізнес можливо зробити? Чим визначенно комерційну привабливість? Не краще для інвестора призначити максімум пільг, але землю має купити він. Тому що відчуття таке що і заводу не буде, і власник не зможе її продати дорожче ніж 250-300 за сот. Ця земля просто не потрібна за більші гроші.

   • 250-300- это еще оптимистично) это надо столько знаний набраться в командировках что бы такое пихать)

 6. Якщо впораються і збудують завод – то це буде зрада чи перемога?

  • кому що… кому перемога (власник ділянки та ті з ким він поділиться ).. кому зрада (вся громада -з податків якої буде проплачуватися цей проект)!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.