Корнійчук остаточно викреслив департамент екології з владної вертикалі

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук оновив структуру обласної державної адміністрації, де немає департаменту екології.

Про це зазначено у його розпорядженні від 13 жовтня.

Таким чином, штатна чисельність обласного департаменту агропромислового розвитку збільшилася до 54 працівників за рахунок ліквідованого депаратаменту екології та природних ресурсів.

Крім цього, голова ОДА затвердив нове положення “аграрного” департаменту. Зокрема, йому додали екологічні функції: погоджувати проекти водоохоронних зон, проведення робіт на землях водного фонду; забезпечувати підготовку матеріалів щодо надання у користування на умовах оренди земель водного фонду, водних об’єктів та рибогосподарських технологічних водойм; погоджувати видобування корисних копалин місцевого значення і торфу;  здійснювати збір, аналіз та узагальнення інформації про корисні копа- лини, стан використання надр; видачу (переоформлення, анулювання) дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відповідно до законодавства; видачу (переоформлення, анулювання) дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами; погодження місць розміщення об’єктів поводження з відходами (крім небезпечних відходів); організовувати ведення обліку утворення, оброблення, знешкодження, утилізації та видалення відходів, їх паспортизації.

Нагадаємо, що начальник департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук оскаржує в суді розпорядження голови облдержадміністрації про ліквідацію цього структурного підрозділу.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук вирішив ліквідувати обласний департамент екології та природних ресурсів.

Натомість  функції з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, здійснення управління та регулювання у сфері охорони навколишнього природного середовища передано департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Окремо Корнійчук утворив ліквідаційну комісію департаменту екології у складі 5 осіб під головуванням заступник директора департаменту агропромислового розвитку Вадима Конончука.

Пізніше Міністр екології Остап Семерак гостро розкритикував голову Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука за ліквідацію  департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Реально вже задовбали цією новиною.

 2. а в районах скоротили управління….. ггггггггггг….

  • РДА має власну структуру і не залежить від структури ОДА. Та й не має по районах таких управлінь

 3. Кабан разбушевался!!!

 4. У Вавринчука діарея від безпомічності, невже ще йому мало?

  • Куди ж його Вавринчука поновлять, замом в АПК? чи може суд відновить департамент?

 5. а яка освіта має бути у еколога?

 6. Піде велика капуста хлопцям старим корупціонерам від дозволів…. ура….

 7. Урррррря, екосистема Подолья спасена )))

 8. А сколько нужно дать денег, чтоб занять хлебную должность в этом департаменте )))

 9. При чем здесь образование, лошок, здесь важно сколько денег папик с мамиком занесут начальнику департамента за трудоустройство своего ушлепка )))

 10. верика не а апк ав ато

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.