Хмельницький комунальник повторно оголосив тендер на закпівлю електромобіля за майже півмільйона

Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту Хмельницького оголосило повторний тендер на закупівлю легкового автомобіля Nissan Leaf очікуваною вартістю 470 тис. грн.

Відповідна інформація з’явилася 9 жотвня на майданчику ProZorro.

Попередній тендер замовник скасував у день аукціону. Причиною стала формальність – КП забуло оприлюднити зміни до річного плану закупівель щодо електромобіля. Цим порушило законодавство про публічні закупівлі, що передбачає адмінвідповідальність.

У документації зазначено, що електромобіль має бути випущений не раніше 2014 року; у комплекті до нього йтимуть зарядний пристрій від 220 вольт/50 герц, літні шини розмірністю 16 дюймів на сталевих дисках з декоративними ковпаками, батарея потужністю 24 кВт/год., строк використання не менше 10 років та інші.

Запас ходу електромобіля розрахований до 200 км.

Обов’язковою умовою КП прописало безкоштовний доступ до мережі зарядних станцій (мінімум 20 станцій) потужністю 10 кВт у Хмельницькому та Україні на період усього строку експлуатації автомобіля.

Як писав НГП, у вересні 2016 року комунальне управління “Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” придбало електромобіль за 404 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше виконком Хмельницької міської ради затвердив граничну суми витрат на придбання автомобілів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету. Вона не повинна перевищувати 420 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Телегу с кобилою їм.

  2. тобто у у комунального управління “Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” вже є електрокар? Як він використовується, кого возить? Це ж така цікава інформація!
    Чому фб міської ради досі не розповідає захопливо про заощаджені на бензині кошти?
    суттєва прогалина у PR))

  3. Свої дупи не мають на чому возити???? дітям хочуть за групу продовженогог дня гроші брати… а самі на електрокар гроші назбирати…. ЗЛОДІЇ… чи за таку владу ми намайдані під кулями стояли ??????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.